AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > B > Bajramali Idrizi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Bajramali Idrizi > Vet me the te dua28/03/20083.11 MB431 herë2038 herë4
Bajramali Idrizi > Une dhe ajo28/03/20083.28 MB259 herë690 herë2
Bajramali Idrizi > Tetovares28/03/20083.15 MB328 herë1004 herë0
Bajramali Idrizi > Solla - solla28/03/20082.98 MB257 herë748 herë1
Bajramali Idrizi > Sejzezo28/03/20083.23 MB258 herë741 herë0
Bajramali Idrizi > Per ty dashuri28/03/20083.60 MB158 herë376 herë0
Bajramali Idrizi > Pellumbi28/03/20083.67 MB187 herë377 herë1
Bajramali Idrizi > Nenes28/03/20083.57 MB192 herë501 herë0
Bajramali Idrizi > Mor pellumb28/03/20083.14 MB225 herë498 herë0
Bajramali Idrizi > Moj e mire28/03/20083.48 MB214 herë598 herë0
Bajramali Idrizi > Mjedis holla28/03/20082.56 MB217 herë424 herë2
Bajramali Idrizi > Me zu nje mall28/03/20084.01 MB207 herë354 herë0
Bajramali Idrizi > Mbreterija jone28/03/20083.52 MB116 herë208 herë1
Bajramali Idrizi > Maturantet28/03/20083.75 MB137 herë517 herë3
Bajramali Idrizi > Ku ishe ti - Potpuri28/03/20084.22 MB193 herë407 herë0
Bajramali Idrizi > Kopshti i dashurise28/03/20084.36 MB145 herë258 herë2
Bajramali Idrizi > Edhe une u dashurova28/03/20083.82 MB145 herë251 herë1
Bajramali Idrizi > Do te shkrihem28/03/20084.23 MB135 herë326 herë1
Bajramali Idrizi > Bini ju tupana - Potpuri28/03/20084.52 MB301 herë718 herë0
Bajramali Idrizi > 40 gersheta28/03/20083.79 MB223 herë319 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!