AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > R > Rovena Stefa

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Rovena Stefa > Gold AG - Thirrëm05/07/20134.66 MB123 herë48 herë0
Rovena Stefa > Eltoni - Hajde ti13/03/20133.15 MB130 herë77 herë0
Rovena Stefa > Elton - Hajde ti05/02/20136.42 MB132 herë73 herë0
Rovena Stefa > Leylim Ley31/01/20134.54 MB149 herë55 herë0
Rovena Stefa > Thrret Prizreni mori Shkodër - Live04/11/20123.05 MB176 herë115 herë0
Rovena Stefa > Nuse nuk u bëra, nëpër shtyllat e telefonit - Live04/11/20124.82 MB138 herë47 herë0
Rovena Stefa > Malli - Live04/11/20123.24 MB127 herë66 herë0
Rovena Stefa > Laylim ley - Live04/11/20122.86 MB131 herë103 herë0
Rovena Stefa > Në drras të vegut - Live04/11/20122.52 MB98 herë55 herë0
Rovena Stefa > Kanagjeqi, Burrë të martuar - Live04/11/20124.60 MB106 herë64 herë0
Rovena Stefa > Dasma, Llokumi - Live04/11/20124.66 MB122 herë40 herë0
Rovena Stefa > Këngë dasmash - Live04/11/20125.38 MB135 herë71 herë0
Rovena Stefa > Bolla Lara Lara, Dada Sale, Dëgjo Rovin - Live04/11/20124.97 MB127 herë40 herë0
Rovena Stefa > Live 201227/10/20122.82 MB91 herë54 herë0
Rovena Stefa > Sala Jashari - Amaneti19/10/20127.25 MB155 herë199 herë0
Rovena Stefa > Djepi01/08/20124.07 MB97 herë53 herë0
Rovena Stefa > E gjej03/08/20113.71 MB351 herë226 herë0
Rovena Stefa > Gjenerali03/08/20112.88 MB224 herë152 herë0
Rovena Stefa > Kthehu03/08/20113.52 MB258 herë142 herë0
Rovena Stefa > Gold AG dhe Pro Bend - Ndëgjo Rovin03/08/20113.40 MB523 herë478 herë0
Rovena Stefa > Kanagjeqi03/08/20113.45 MB431 herë400 herë0
Rovena Stefa > Gold AG - Thirrëm25/06/20113.17 MB399 herë336 herë2
Rovena Stefa > Nuse nuk u bëra - Remix25/01/20112.80 MB390 herë267 herë0
Rovena Stefa > Nuse nuk u bëra25/01/20112.87 MB358 herë293 herë0
Rovena Stefa > Mallkuar25/01/20113.82 MB367 herë307 herë0
Rovena Stefa > Irva Stefa - E gjej21/04/20105.90 MB532 herë310 herë0
Rovena Stefa > Burr te martuar dashurova29/07/20083.22 MB949 herë21249 herë230
Rovena Stefa > C`deshi zogeza ne dyqan29/07/20083.04 MB329 herë2764 herë8
Rovena Stefa > Disko Party29/07/20083.89 MB337 herë4308 herë4
Rovena Stefa > Keta te dy29/07/20083.77 MB257 herë2276 herë3
Rovena Stefa > Lum, lum29/07/20084.36 MB335 herë2506 herë3
Rovena Stefa > Malli29/07/20084.26 MB505 herë7283 herë21
Rovena Stefa > Nusja29/07/20083.89 MB359 herë2668 herë6
Rovena Stefa > Xhan moj yll, xhan mje hene29/07/20083.54 MB283 herë2066 herë3
Rovena Stefa > Zemra te thrret29/07/20084.05 MB263 herë2549 herë3
Rovena Stefa > Kthehu ti05/06/20084.65 MB268 herë8825 herë29
Rovena Stefa > Shpat Kasapi - Potpuri 200823/12/20073.89 MB434 herë8868 herë70
Rovena Stefa > Zotri anonim06/08/20073.58 MB254 herë592 herë1
Rovena Stefa > Sja ben pa mua21/12/20063.15 MB221 herë1955 herë5
Rovena Stefa > Mos ngacmo telat e mia21/12/20064.08 MB263 herë1086 herë2
Rovena Stefa > Me ty ne ferr21/12/20064.91 MB213 herë821 herë2
Rovena Stefa > Me kapel Kariocieri21/12/20063.69 MB569 herë1311 herë3
Rovena Stefa > Kthehem prap21/12/20063.55 MB266 herë856 herë0
Rovena Stefa > Jam embelsire21/12/20063.01 MB480 herë2203 herë8
Rovena Stefa > Dasma21/12/20068.58 MB1040 herë6114 herë21
Rovena Stefa > A po vjen me mue21/12/20063.36 MB1020 herë1628 herë1
Rovena Stefa > Energjia02/08/20063.38 MB300 herë2197 herë0
Rovena Stefa > Mos thuaj - Duet me Bleron02/08/20063.67 MB270 herë2914 herë0
Rovena Stefa > Dhëndër i valleve02/08/20063.64 MB226 herë2276 herë0
Rovena Stefa > Byrek, byrek02/08/20063.64 MB332 herë3025 herë1
Rovena Stefa > Çka më ka syni02/08/20062.97 MB455 herë4476 herë1
Rovena Stefa > Jam e jotja me tapi02/08/20062.69 MB269 herë2578 herë0
Rovena Stefa > Adresë pa emër02/08/20064.15 MB408 herë11042 herë33
Rovena Stefa > Hej, hej02/08/20062.96 MB371 herë3746 herë4
Rovena Stefa > Miss Kiss02/08/20063.05 MB308 herë2501 herë1
Rovena Stefa > Llokum02/08/20063.29 MB599 herë7688 herë2
Rovena Stefa > Zemër11/07/20063.50 MB684 herë2126 herë1
Rovena Stefa > S`ka triumf në dashuri11/07/20063.40 MB266 herë961 herë0
Rovena Stefa > S`dua ta di11/07/20063.46 MB401 herë1245 herë3
Rovena Stefa > Paraja11/07/20063.58 MB340 herë987 herë0
Rovena Stefa > Në agime të kërkoj11/07/20063.71 MB225 herë803 herë0
Rovena Stefa > Mos thuaj shko11/07/20063.04 MB237 herë876 herë0
Rovena Stefa > Maçka jote s`bëhem dot11/07/20063.02 MB471 herë1044 herë1
Rovena Stefa > Më lëndove11/07/20064.54 MB253 herë985 herë0
Rovena Stefa > Më bën magji11/07/20064.09 MB446 herë2675 herë4
Rovena Stefa > Ku je ti11/07/20063.79 MB283 herë1321 herë1
Rovena Stefa > Harem11/07/20062.64 MB246 herë965 herë0
Rovena Stefa > Dua të jetoj11/07/20063.92 MB234 herë1055 herë2
Rovena Stefa > Bie dëborë11/07/20063.80 MB248 herë1411 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!