AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > N > Nysret Muqiqi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Nysret Muqiqi > Merita - Sytë e tu05/08/20103.57 MB620 herë420 herë0
Nysret Muqiqi > Qofshe e lumtur07/12/20074.61 MB443 herë2536 herë16
Nysret Muqiqi > Kur me hyn n valle07/12/20073.48 MB413 herë1921 herë4
Nysret Muqiqi > Kerkimtare i bukurise07/12/20073.83 MB248 herë965 herë1
Nysret Muqiqi > Kenge came07/12/20073.35 MB369 herë1445 herë7
Nysret Muqiqi > Ishim te ri07/12/20073.58 MB363 herë1295 herë4
Nysret Muqiqi > Falmi floket e gjata07/12/20072.82 MB385 herë1740 herë6

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!