AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > V > Vëllezërit Mziu

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Vëllezërit Mziu > Skutaqja e cucës06/07/20132.84 MB113 herë32 herë0
Vëllezërit Mziu > Të dua06/07/20132.94 MB119 herë26 herë0
Vëllezërit Mziu > 5 djem i ka nana06/07/201310.50 MB131 herë59 herë0
Vëllezërit Mziu > 5 min06/07/20134.08 MB54 herë22 herë0
Vëllezërit Mziu > E krahasova06/07/20133.10 MB41 herë18 herë0
Vëllezërit Mziu > Lume06/07/2013368.03 KB40 herë23 herë0
Vëllezërit Mziu > Në një portokallë06/07/20132.57 MB73 herë26 herë0
Vëllezërit Mziu > Oj dukane06/07/20132.52 MB63 herë24 herë0
Vëllezërit Mziu > Lori - Potpuri02/02/201311.54 MB163 herë55 herë0
Vëllezërit Mziu > Knaqu sot31/01/20133.93 MB75 herë41 herë0
Vëllezërit Mziu > Lume31/01/20132.70 MB60 herë41 herë0
Vëllezërit Mziu > Ah lum30/01/20133.93 MB48 herë25 herë0
Vëllezërit Mziu > Nuk është për ty30/01/20134.60 MB87 herë33 herë0
Vëllezërit Mziu > Dashuria30/01/20135.00 MB70 herë26 herë0
Vëllezërit Mziu > Mallkoj ditën30/01/20132.78 MB67 herë26 herë0
Vëllezërit Mziu > Do ti kalli fitilat e llamës31/07/20123.39 MB154 herë78 herë0
Vëllezërit Mziu > Tallava 2012 - 230/07/20122.75 MB127 herë45 herë0
Vëllezërit Mziu > Tallava 2012 - 130/07/20122.59 MB135 herë39 herë0
Vëllezërit Mziu > Ti nuk ke zemër02/08/20113.70 MB321 herë146 herë0
Vëllezërit Mziu > Qike e qak02/08/20116.05 MB242 herë91 herë0
Vëllezërit Mziu > Qajn me limon02/08/20114.33 MB219 herë102 herë0
Vëllezërit Mziu > Kqyrni shoqe02/08/20116.36 MB300 herë160 herë0
Vëllezërit Mziu > Në Paris02/08/20113.77 MB188 herë78 herë0
Vëllezërit Mziu > Ti sytë e shkrum02/08/20113.87 MB173 herë63 herë0
Vëllezërit Mziu > Knaqu sot02/08/20112.68 MB211 herë167 herë0
Vëllezërit Mziu > Dashuri 100%05/07/20102.83 MB509 herë281 herë0
Vëllezërit Mziu > Banma qaren05/07/20103.29 MB331 herë170 herë0
Vëllezërit Mziu > Buzët e t`ua si sheqer05/07/20104.22 MB292 herë153 herë0
Vëllezërit Mziu > E vërtetë n`dash gënjeshtër05/07/20104.10 MB236 herë119 herë0
Vëllezërit Mziu > Jena vllezër kallabllak05/07/20102.83 MB536 herë323 herë1
Vëllezërit Mziu > Mjaltë e zehër05/07/20103.94 MB231 herë130 herë0
Vëllezërit Mziu > Njëmijë komplimente05/07/20103.09 MB206 herë119 herë0
Vëllezërit Mziu > Se ty zemer t`kam05/07/20103.58 MB241 herë137 herë0
Vëllezërit Mziu > Si trandafili05/07/20103.39 MB313 herë177 herë0
Vëllezërit Mziu > Sod e 1000 vjet07/07/20085.17 MB314 herë2581 herë12
Vëllezërit Mziu > Sja fali vetes07/07/20087.52 MB262 herë1544 herë2
Vëllezërit Mziu > Nje minut07/07/20086.85 MB300 herë1309 herë3
Vëllezërit Mziu > Ne kafiqa07/07/20085.71 MB306 herë1151 herë2
Vëllezërit Mziu > Ndegjoje07/07/20086.58 MB278 herë888 herë5
Vëllezërit Mziu > S`ja fali vetes06/09/20077.52 MB230 herë2061 herë7
Vëllezërit Mziu > Je si molla 200706/09/20076.01 MB299 herë2009 herë5
Vëllezërit Mziu > Jam ilaq06/09/20076.25 MB401 herë2755 herë28
Vëllezërit Mziu > Potpuri 200720/01/20073.00 MB428 herë1607 herë5

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!