AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > N > Nora Istrefi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Nora Istrefi > Vig Poppa - Big Love01/02/20135.77 MB385 herë217 herë0
Nora Istrefi > Ne të 231/01/20135.26 MB269 herë103 herë0
Nora Istrefi > Nora nuk o njisoj - Remix Dj Selection06/02/20113.49 MB521 herë372 herë0
Nora Istrefi > Nora nuk o njisoj24/01/20115.59 MB538 herë435 herë1
Nora Istrefi > Një lule mbi varr23/01/20119.25 MB426 herë222 herë0
Nora Istrefi > TDS - Ka je29/07/20103.54 MB903 herë1914 herë1
Nora Istrefi > Kaos - Mos fol07/07/20103.65 MB637 herë515 herë0
Nora Istrefi > Shokë21/04/20104.72 MB1641 herë3796 herë6
Nora Istrefi > Sekret20/04/20106.15 MB724 herë710 herë0
Nora Istrefi > Sinani - Pa fat07/07/20081.74 MB538 herë13418 herë74
Nora Istrefi > Jonathan Levant - Ne boten tjeter07/07/20081.48 MB363 herë4300 herë23
Nora Istrefi > Ska kthim07/07/20081.74 MB453 herë3550 herë25
Nora Istrefi > Mes dy zjarreve07/07/20081.56 MB356 herë1683 herë4
Nora Istrefi > E ke e ke07/07/20081.67 MB351 herë1695 herë5
Nora Istrefi > Shko atje07/07/20081.83 MB339 herë1250 herë3
Nora Istrefi > Mos Fol - feat KAOS24/01/20084.49 MB362 herë11229 herë187
Nora Istrefi > A kam faje11/01/20084.57 MB332 herë9241 herë139
Nora Istrefi > Ma e fort se ti30/12/20073.39 MB371 herë3939 herë28
Nora Istrefi > Para syve tu27/12/20074.24 MB393 herë3705 herë49
Nora Istrefi > Xhemile27/12/20075.67 MB343 herë733 herë2
Nora Istrefi > Mos me le27/12/20073.96 MB409 herë3433 herë31
Nora Istrefi > Nje dite23/12/20075.34 MB303 herë4375 herë58
Nora Istrefi > Dj Neti Remix - Mos më le19/11/20073.19 MB216 herë51 herë2
Nora Istrefi > Njëri-tjetri26/10/20073.51 MB252 herë449 herë0
Nora Istrefi > Dj Cani - Dridhe, dridhe26/10/20073.92 MB285 herë979 herë0
Nora Istrefi > Rozafa 200726/10/20075.14 MB194 herë1481 herë13
Nora Istrefi > Një lule mbi varr 200727/06/20073.74 MB248 herë2061 herë14
Nora Istrefi > Hajde me mu 200727/06/20073.13 MB332 herë2658 herë14
Nora Istrefi > Dj Caja - The one - Remix21/12/2006375.13 KB221 herë507 herë0
Nora Istrefi > The One21/12/20063.22 MB311 herë1672 herë4
Nora Istrefi > Taxi21/12/20063.89 MB346 herë1876 herë8
Nora Istrefi > Shko Tash21/12/20063.22 MB334 herë1395 herë4
Nora Istrefi > Mix21/12/20063.06 MB307 herë1741 herë2
Nora Istrefi > Maskara21/12/20063.67 MB346 herë2127 herë17
Nora Istrefi > Festa Ime21/12/20062.84 MB226 herë759 herë5
Nora Istrefi > Edhe pas teje21/12/20063.01 MB248 herë938 herë2
Nora Istrefi > Ajo te pelqen21/12/20063.41 MB405 herë2971 herë11
Nora Istrefi > Nuk Dua (Me Getoarin) - Special Edition!05/08/20063.79 MB350 herë5600 herë9
Nora Istrefi > Stereotip29/06/20062.90 MB419 herë2684 herë5
Nora Istrefi > S`dua të shoh më29/06/20063.20 MB331 herë2992 herë3
Nora Istrefi > Nuk mundem29/06/20063.18 MB351 herë1435 herë6
Nora Istrefi > Një djalë29/06/20063.32 MB467 herë3951 herë8
Nora Istrefi > Ku je29/06/20063.39 MB333 herë2702 herë0
Nora Istrefi > E di29/06/20062.54 MB448 herë7082 herë12
Nora Istrefi > 1000 Herë29/06/20063.39 MB608 herë7490 herë11
Nora Istrefi > Dëgjo cka po të them28/06/20062.97 MB446 herë3937 herë8

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!