AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > M > Mimoza Shkodra

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Mimoza Shkodra > Era sa herë fryn - Live05/07/201310.89 MB250 herë83 herë0
Mimoza Shkodra > Jallah shofer - Live05/07/20135.80 MB333 herë62 herë0
Mimoza Shkodra > Jo mos e kërko dhe Boma ni amani - Live05/07/201312.67 MB142 herë33 herë0
Mimoza Shkodra > Lamtumirë - Live05/07/20139.79 MB149 herë53 herë0
Mimoza Shkodra > Larg prej teje - Live05/07/201310.78 MB122 herë64 herë0
Mimoza Shkodra > Mavi mavi - Live05/07/20139.80 MB196 herë74 herë0
Mimoza Shkodra > Me kamino - Spanish - Live05/07/20139.58 MB110 herë42 herë0
Mimoza Shkodra > Meli - Live05/07/20138.28 MB103 herë41 herë0
Mimoza Shkodra > Nëse me zemër dhe Dada Sale - Live05/07/201318.64 MB107 herë53 herë0
Mimoza Shkodra > Të dashuroj - Live05/07/201311.07 MB111 herë44 herë0
Mimoza Shkodra > Të dua, të dua - Live05/07/20137.29 MB111 herë47 herë0
Mimoza Shkodra > Vaj, vaj - Live05/07/20136.98 MB92 herë42 herë0
Mimoza Shkodra > Xhaketa - Live05/07/20139.24 MB67 herë29 herë0
Mimoza Shkodra > Xhan të kam - Live05/07/20138.09 MB129 herë51 herë0
Mimoza Shkodra > Për ty05/07/20135.32 MB208 herë71 herë0
Mimoza Shkodra > Më doje ti05/07/20133.99 MB298 herë145 herë0
Mimoza Shkodra > Beqare - Live05/07/20138.28 MB130 herë51 herë0
Mimoza Shkodra > Dy pika dashuri - Live05/07/201310.87 MB97 herë40 herë0
Mimoza Shkodra > Mos e kërko01/02/20133.42 MB332 herë179 herë0
Mimoza Shkodra > Seldi Qalliu - Pare, pare01/08/20126.15 MB511 herë461 herë0
Mimoza Shkodra > Pika ime e nxehtë02/08/20112.79 MB781 herë431 herë0
Mimoza Shkodra > Jo mos e kërko - Remix Dj Selection06/02/20114.06 MB839 herë655 herë0
Mimoza Shkodra > Puthjet tua26/07/20103.26 MB1026 herë590 herë0
Mimoza Shkodra > Zemra kur don zemrën18/07/20103.83 MB840 herë414 herë0
Mimoza Shkodra > Unë e kam një zemër18/07/20103.02 MB793 herë387 herë0
Mimoza Shkodra > Puthjet tua18/07/20102.72 MB554 herë192 herë0
Mimoza Shkodra > Oj lulije e hanëm18/07/20102.53 MB620 herë370 herë0
Mimoza Shkodra > Nëse sonte18/07/20103.52 MB1319 herë421 herë1
Mimoza Shkodra > Ndarja18/07/20103.60 MB822 herë1168 herë1
Mimoza Shkodra > Mrapa shpine18/07/20102.64 MB542 herë218 herë1
Mimoza Shkodra > Lute nana bijën18/07/20102.24 MB585 herë294 herë2
Mimoza Shkodra > Luj qiko18/07/20103.00 MB507 herë215 herë0
Mimoza Shkodra > Injorant18/07/20102.39 MB448 herë139 herë0
Mimoza Shkodra > Iku beqaria18/07/20102.71 MB510 herë213 herë0
Mimoza Shkodra > Fikni dritat18/07/20102.13 MB496 herë186 herë0
Mimoza Shkodra > E mallkoj18/07/20103.31 MB666 herë242 herë0
Mimoza Shkodra > Do të këndoj një këngë18/07/20103.33 MB623 herë223 herë0
Mimoza Shkodra > Bojna dasëm18/07/20102.89 MB548 herë268 herë0
Mimoza Shkodra > Ndarja06/05/20103.52 MB1098 herë1161 herë2
Mimoza Shkodra > Krejt mi more11/01/20084.66 MB1039 herë10981 herë52
Mimoza Shkodra > Ti e di27/12/20074.52 MB657 herë5111 herë18
Mimoza Shkodra > Zanatin e ke haru06/09/20072.96 MB642 herë3766 herë10
Mimoza Shkodra > S`me pelqen 200706/09/20073.24 MB611 herë3686 herë27
Mimoza Shkodra > Puthjet tua06/09/20072.97 MB683 herë3761 herë52
Mimoza Shkodra > Me dy duart06/09/20073.15 MB579 herë1449 herë1
Mimoza Shkodra > Dallendyshe kraher thyer06/09/20073.84 MB728 herë3547 herë21

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!