AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Alban Skenderaj

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Alban Skenderaj > Nëse thua po12/07/20138.64 MB400 herë311 herë0
Alban Skenderaj > Non so resistere05/07/20137.22 MB189 herë58 herë0
Alban Skenderaj > Capital T - Një ëndërr27/04/20137.03 MB464 herë366 herë0
Alban Skenderaj > Rrefuzoj04/11/20123.60 MB731 herë1040 herë0
Alban Skenderaj > Rrufe në qiell të hapur06/05/20114.86 MB874 herë749 herë1
Alban Skenderaj > Si më parë07/07/20103.78 MB991 herë1650 herë2
Alban Skenderaj > Si më parë20/06/20103.78 MB834 herë751 herë1
Alban Skenderaj > Poeti21/08/20084.51 MB790 herë8525 herë33
Alban Skenderaj > Nje here ne jete21/08/20083.61 MB1290 herë20172 herë136
Alban Skenderaj > Nese nje dite21/08/20083.54 MB767 herë5343 herë17
Alban Skenderaj > Melodi21/08/20084.27 MB651 herë5381 herë31
Alban Skenderaj > Mall mergimtar21/08/20083.83 MB660 herë4417 herë28
Alban Skenderaj > Let me die21/08/20083.69 MB686 herë7816 herë36
Alban Skenderaj > Larg dhe afer21/08/20084.22 MB638 herë4745 herë24
Alban Skenderaj > Kur fjalet21/08/20084.18 MB589 herë3901 herë19
Alban Skenderaj > E veshtire21/08/20083.63 MB499 herë3290 herë12
Alban Skenderaj > Do jemi ne21/08/20083.68 MB535 herë3377 herë16
Alban Skenderaj > Ata sy21/08/20083.97 MB691 herë5196 herë17
Alban Skenderaj > Eklips31/01/20074.30 MB706 herë14571 herë127
Alban Skenderaj > Vetem ty (Italisht - Shqip)20/12/20065.11 MB726 herë5807 herë36
Alban Skenderaj > Thirrje e deshpruar20/12/20064.61 MB586 herë5175 herë22
Alban Skenderaj > My Oasis20/12/20064.83 MB502 herë2897 herë20
Alban Skenderaj > Hapsira e nje endre20/12/20064.10 MB565 herë3504 herë26
Alban Skenderaj > Bukuri e frikshme20/12/20063.59 MB563 herë5152 herë22
Alban Skenderaj > Vetem ty20/12/20065.15 MB843 herë7514 herë23
Alban Skenderaj > Ky rritëm05/08/20063.86 MB582 herë2693 herë10
Alban Skenderaj > Kthjellu28/06/20064.49 MB698 herë6283 herë21

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!