AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > B > Bujar Cimili - BuRRaJ

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Bujar Cimili - BuRRaJ > Ft. Fresh - S`te shohë06/06/20102.52 MB343 herë107 herë0
Bujar Cimili - BuRRaJ > Më fal për dashni06/06/20103.29 MB239 herë102 herë0
Bujar Cimili - BuRRaJ > A je si ajo17/08/20083.06 MB289 herë1121 herë3
Bujar Cimili - BuRRaJ > Vasha e mamit 200721/07/20073.51 MB402 herë970 herë6
Bujar Cimili - BuRRaJ > Thmi pa ardhmeri 200721/07/20071.98 MB239 herë590 herë2
Bujar Cimili - BuRRaJ > Sa i lumtur jam 200721/07/20074.25 MB355 herë834 herë7
Bujar Cimili - BuRRaJ > Rruge e gabuar (ft Lati) 200721/07/20072.31 MB327 herë770 herë1
Bujar Cimili - BuRRaJ > Qiko more 200721/07/20073.90 MB490 herë1109 herë4
Bujar Cimili - BuRRaJ > Qifti i ri 200721/07/20072.37 MB604 herë725 herë4
Bujar Cimili - BuRRaJ > Ndras te veku 200721/07/20073.88 MB354 herë824 herë0
Bujar Cimili - BuRRaJ > Kurgjo sjam per ty 200721/07/20073.14 MB191 herë872 herë6
Bujar Cimili - BuRRaJ > Kur u nie defi 200721/07/20073.21 MB480 herë978 herë1
Bujar Cimili - BuRRaJ > Ku je humb 200721/07/20073.82 MB291 herë911 herë2

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!