AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > K > Kaltrina Selimi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Kaltrina Selimi > Nuk ta fal01/02/20135.23 MB347 herë238 herë0
Kaltrina Selimi > Zero18/08/20123.71 MB277 herë171 herë0
Kaltrina Selimi > Xhelozija18/08/20123.39 MB271 herë160 herë0
Kaltrina Selimi > Ti se don askënd18/08/20123.04 MB209 herë136 herë0
Kaltrina Selimi > Problem shumë serioz18/08/20123.40 MB201 herë134 herë0
Kaltrina Selimi > Ti më fal18/08/20123.39 MB157 herë122 herë0
Kaltrina Selimi > Paradoks18/08/20122.97 MB192 herë93 herë0
Kaltrina Selimi > Më ke humbur18/08/20123.43 MB175 herë105 herë0
Kaltrina Selimi > Në ora 1218/08/20123.74 MB151 herë122 herë0
Kaltrina Selimi > Kush është fajtori18/08/20123.48 MB140 herë71 herë0
Kaltrina Selimi > Hot18/08/20123.43 MB130 herë93 herë0
Kaltrina Selimi > Harrom18/08/20123.32 MB150 herë68 herë0
Kaltrina Selimi > Hajt18/08/20125.76 MB134 herë76 herë0
Kaltrina Selimi > Gjithmonë me ty18/08/20123.03 MB149 herë83 herë0
Kaltrina Selimi > Ende e dua18/08/20123.72 MB139 herë71 herë0
Kaltrina Selimi > Do të them po18/08/20122.80 MB118 herë45 herë0
Kaltrina Selimi > Ditëlindja18/08/20123.61 MB166 herë149 herë0
Kaltrina Selimi > Autostop18/08/20122.89 MB143 herë60 herë0
Kaltrina Selimi > Copy paste18/08/20122.92 MB165 herë70 herë0
Kaltrina Selimi > Gjithmonë me ty29/07/20126.14 MB167 herë100 herë0
Kaltrina Selimi > Hot06/07/20113.41 MB889 herë1244 herë0
Kaltrina Selimi > Zero02/05/20113.39 MB544 herë498 herë0
Kaltrina Selimi > Hajt - Remix - Dj Neti22/03/20113.06 MB552 herë332 herë3
Kaltrina Selimi > Ne jemi një - Remix Dj Selection06/02/20114.19 MB416 herë216 herë0
Kaltrina Selimi > Ne jemi një24/01/20118.39 MB592 herë509 herë0
Kaltrina Selimi > Harrom02/08/20103.30 MB799 herë1020 herë3
Kaltrina Selimi > Hajt07/06/20103.80 MB796 herë992 herë0
Kaltrina Selimi > Hana Band - Ende e Dua11/01/20083.73 MB587 herë5365 herë65
Kaltrina Selimi > Me ke humbur30/12/20073.41 MB649 herë15974 herë389
Kaltrina Selimi > Ti me fal11/12/20073.37 MB614 herë17122 herë250
Kaltrina Selimi > Ti se don askend 200727/06/20073.01 MB395 herë5944 herë73
Kaltrina Selimi > Xhelozoj 200727/06/20073.37 MB436 herë3607 herë35
Kaltrina Selimi > Do të them po20/12/20062.78 MB450 herë1128 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!