AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > N > Nexhat Osmani

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Nexhat Osmani > S`kërkoj falje17/07/20137.78 MB472 herë129 herë0
Nexhat Osmani > Skërkoj falje17/05/20133.10 MB558 herë195 herë0
Nexhat Osmani > Po bojm lum31/01/20134.69 MB368 herë106 herë0
Nexhat Osmani > Po bëjme lum31/01/20134.69 MB228 herë39 herë0
Nexhat Osmani > S`dua tjetër31/07/20122.48 MB639 herë290 herë0
Nexhat Osmani > Sulqe begu31/07/20125.14 MB493 herë174 herë0
Nexhat Osmani > Pavarësia31/07/20123.93 MB392 herë122 herë0
Nexhat Osmani > Ai që di të vuaj31/07/20124.02 MB471 herë116 herë0
Nexhat Osmani > Pendohu31/07/20123.41 MB418 herë153 herë0
Nexhat Osmani > Po bajm lum31/07/20123.26 MB330 herë86 herë0
Nexhat Osmani > Pa fat31/07/20122.77 MB419 herë133 herë0
Nexhat Osmani > Ëmbëlsira31/07/20122.95 MB422 herë125 herë0
Nexhat Osmani > Qasaj zemrës tane31/07/20123.41 MB629 herë419 herë0
Nexhat Osmani > Vin vaporat14/06/20114.37 MB1035 herë577 herë0
Nexhat Osmani > Tash po digjem14/06/20113.55 MB994 herë589 herë0
Nexhat Osmani > Rrushe14/06/20113.00 MB1011 herë614 herë0
Nexhat Osmani > Qaj moj zemër14/06/20114.01 MB1011 herë598 herë0
Nexhat Osmani > Morën fund14/06/20114.03 MB904 herë456 herë0
Nexhat Osmani > Me mi dhan të mirat e botës14/06/20113.06 MB838 herë436 herë0
Nexhat Osmani > Më doli tymi14/06/20112.85 MB710 herë367 herë0
Nexhat Osmani > Kollaj, kollaj14/06/20113.15 MB1013 herë634 herë0
Nexhat Osmani > Dhe në vdeksha14/06/20114.09 MB784 herë465 herë0
Nexhat Osmani > Instrumental14/06/20113.97 MB582 herë169 herë0
Nexhat Osmani > Fjala e urtë popullore06/02/20113.16 MB1064 herë614 herë1
Nexhat Osmani > Herë me pare herë pa pare01/07/20101.87 MB1034 herë636 herë0
Nexhat Osmani > Çfarë të don ty zemra20/04/20102.78 MB1097 herë649 herë1
Nexhat Osmani > Moj Kosovë nuri i lavdisë17/04/20103.05 MB839 herë524 herë0
Nexhat Osmani > Krisi pushka prame28/03/20082.62 MB911 herë6802 herë36
Nexhat Osmani > Ti ne zemren time23/12/20073.31 MB1184 herë22836 herë144
Nexhat Osmani > Mashalla oj qik23/12/20073.25 MB836 herë9484 herë23
Nexhat Osmani > Zemra, Zemren e don 200727/06/20073.90 MB848 herë5350 herë15
Nexhat Osmani > Zemer 200727/06/20073.30 MB901 herë8228 herë42
Nexhat Osmani > Ti e din cka me pelqen 200727/06/20073.93 MB825 herë3954 herë11
Nexhat Osmani > Sa je i ri 200727/06/20072.88 MB768 herë4679 herë19
Nexhat Osmani > Sa here me merr malli 200727/06/20074.46 MB762 herë3732 herë11
Nexhat Osmani > Njeherë vera ka dera vjen27/06/20073.76 MB774 herë2840 herë11
Nexhat Osmani > Kurbetit27/06/20073.47 MB904 herë4514 herë25
Nexhat Osmani > Humbi Dashuria 200727/06/20074.10 MB1172 herë6780 herë19
Nexhat Osmani > Humbi Dashuria (Greqisht) 200727/06/20074.24 MB1009 herë3499 herë12
Nexhat Osmani > Herë kollan here Xhamadan 200727/06/20073.21 MB922 herë5930 herë30
Nexhat Osmani > Fukaraja 200727/06/20073.85 MB876 herë6943 herë40
Nexhat Osmani > Dashuri pa fjalë 200727/06/20073.15 MB1006 herë4383 herë15

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!