AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > M > Muharem Ameti

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Muharem Ameti > Te jubesc forte mi amor20/02/20136.03 MB487 herë101 herë0
Muharem Ameti > B1331/01/20133.30 MB447 herë53 herë0
Muharem Ameti > Valbona Halili ft Vagabondi - Sonte do ta tundim31/01/20133.39 MB361 herë111 herë0
Muharem Ameti > Tallava 201230/07/20125.33 MB575 herë116 herë0
Muharem Ameti > Në sytë e mi shihet malli15/03/20116.41 MB1253 herë536 herë0
Muharem Ameti > Dafi ft Jona - Ekstazy06/02/20119.28 MB871 herë596 herë0
Muharem Ameti > Fatmir Morina - Live 0605/07/201010.96 MB785 herë285 herë0
Muharem Ameti > Fatmir Morina - Live 0505/07/20104.97 MB520 herë195 herë0
Muharem Ameti > Fatmir Morina - Live 0405/07/20102.56 MB435 herë156 herë0
Muharem Ameti > Fatmir Morina - Live 0305/07/20103.39 MB386 herë187 herë0
Muharem Ameti > Fatmir Morina - Live 0205/07/20109.57 MB401 herë173 herë0
Muharem Ameti > Fatmir Morina - Live 0105/07/201010.81 MB479 herë187 herë0
Muharem Ameti > Ngoni shokë02/07/20106.97 MB878 herë424 herë3
Muharem Ameti > Më premtove07/05/20104.61 MB1001 herë581 herë0
Muharem Ameti > Ste pash Mariano biri babit05/06/20085.98 MB650 herë11640 herë74
Muharem Ameti > Oj nane e mjera nane07/12/20075.02 MB697 herë8559 herë38
Muharem Ameti > Top Show - Zemra ime - 12 min04/03/200716.03 MB671 herë6815 herë21
Muharem Ameti > Top Show - Tu ke me kai, cokollata - 8 min04/03/200710.97 MB852 herë7491 herë21
Muharem Ameti > Top Show - Ndahet zemra04/03/20074.68 MB640 herë6603 herë19
Muharem Ameti > Top Show - Mekatare, gaci me - 11 min04/03/20071.05 MB567 herë3958 herë5
Muharem Ameti > Top Show - Kjo unazë04/03/20075.12 MB825 herë10972 herë31
Muharem Ameti > Top Show - Italia - 10 min04/03/200713.17 MB990 herë12495 herë40
Muharem Ameti > Top Show - Amen Bashaja,Amen Rovaja04/03/20074.93 MB688 herë3826 herë12
Muharem Ameti > Shko19/02/20073.14 MB651 herë4158 herë11
Muharem Ameti > Qaj moj Zemer19/02/20073.24 MB716 herë5101 herë10
Muharem Ameti > Per nje Nuse19/02/20072.79 MB561 herë3114 herë3
Muharem Ameti > Nuk Besoj19/02/20073.80 MB487 herë3733 herë6
Muharem Ameti > Luj Luj19/02/20072.57 MB615 herë3661 herë3
Muharem Ameti > Kur kendon bylbyli19/02/20072.22 MB577 herë3756 herë11
Muharem Ameti > Kthej Kthej19/02/20072.99 MB492 herë2999 herë3
Muharem Ameti > Hajde Shpirt19/02/20071.57 MB597 herë4437 herë2
Muharem Ameti > E Zeza nene19/02/20073.39 MB652 herë6587 herë13

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!