AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > K > Kapsamun

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Kapsamun > Kapsamun - Vallja29/01/20073.20 MB586 herë3201 herë3
Kapsamun > Kapsamun - Vallezo29/01/20077.28 MB251 herë1415 herë3
Kapsamun > Kapsamun - Valle Shqiptare29/01/20074.20 MB350 herë2160 herë2
Kapsamun > Kapsamun - Valle Dyshe29/01/20074.21 MB196 herë1376 herë1
Kapsamun > Kapsamun - Tchou-Cek29/01/20075.23 MB205 herë1148 herë0
Kapsamun > Kapsamun - Transsylvania29/01/20075.66 MB179 herë790 herë0
Kapsamun > Kapsamun - Suita Shqiptare29/01/20075.04 MB194 herë1065 herë0
Kapsamun > Kapsamun - Sikur ta dija29/01/20074.92 MB190 herë967 herë0
Kapsamun > Kapsamun - Prishtina29/01/20075.72 MB250 herë1418 herë1
Kapsamun > Kapsamun - Millepede29/01/20074.82 MB156 herë703 herë1
Kapsamun > Kapsamun - Mesnate29/01/20076.31 MB157 herë1001 herë2
Kapsamun > Kapsamun - Mehmetja29/01/20078.11 MB150 herë820 herë1
Kapsamun > Kapsamun - Kur Zemra Dhemb29/01/20075.62 MB176 herë1056 herë1
Kapsamun > Kapsamun - Intro29/01/20073.45 MB122 herë762 herë0
Kapsamun > Kapsamun - I May29/01/20075.70 MB111 herë654 herë0
Kapsamun > Kapsamun - Gjakovarce29/01/20071.53 MB207 herë1078 herë0
Kapsamun > Kapsamun - Flutura Iku29/01/20075.66 MB139 herë741 herë0
Kapsamun > Kapsamun - Enderroj Per Ty29/01/20077.93 MB186 herë1204 herë0
Kapsamun > Kapsamun - Elf Sassa29/01/20075.79 MB129 herë741 herë2
Kapsamun > Kapsamun - Eff29/01/20075.23 MB113 herë715 herë0
Kapsamun > Kapsamun - Burbuqe29/01/20074.00 MB147 herë993 herë0
Kapsamun > Kapsamun - Bariu29/01/20072.32 MB321 herë2561 herë3
Kapsamun > Kapsamun - Another Suite29/01/20076.46 MB140 herë1900 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!