AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > T > TNT

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
TNT > Moj shqiptare - House Music20/04/20104.45 MB609 herë307 herë0
TNT > Bjondinë21/02/20073.52 MB741 herë3897 herë1
TNT > Dyqind ditë e hiq ma pak21/02/20073.88 MB655 herë3148 herë2
TNT > Ska me shqipen tonë21/02/20073.70 MB378 herë2564 herë3
TNT > TNT - Xhevahire Moj29/01/20072.73 MB370 herë1591 herë2
TNT > TNT - Vetem nje here29/01/20074.19 MB386 herë1805 herë1
TNT > TNT - Une e ti nje jete29/01/20073.53 MB297 herë1451 herë1
TNT > TNT - TNT29/01/20073.97 MB303 herë1339 herë1
TNT > TNT - O, jo ska me shqipen tone29/01/20073.70 MB354 herë2390 herë2
TNT > TNT - Netet qe me shkojne29/01/20072.97 MB327 herë1483 herë0
TNT > TNT - Ne Radio29/01/20073.14 MB237 herë891 herë1
TNT > TNT - Ndoshta29/01/20072.71 MB323 herë1201 herë1
TNT > TNT - Meditim (Instrumentale)29/01/20073.98 MB263 herë1016 herë1
TNT > TNT - Cou Rexho (Instrumentale)29/01/20072.74 MB339 herë1654 herë0
TNT > TNT - Cimilim Cimilim29/01/20074.25 MB323 herë1079 herë0
TNT > TNT - Ata Sy29/01/20074.69 MB545 herë2812 herë3
TNT > TNT - Ku je28/01/20073.96 MB435 herë1669 herë0
TNT > TNT - E mallkoj ate dite28/01/20073.50 MB656 herë3384 herë5

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!