AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Agim Tejeci

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Agim Tejeci > Agim Tejeci - Yll i jetes sime28/01/20074.14 MB2350 herë6344 herë19
Agim Tejeci > Agim Tejeci - Vaje28/01/20073.54 MB899 herë2400 herë4
Agim Tejeci > Agim Tejeci - Shpesh te Endroj28/01/20073.24 MB853 herë2258 herë1
Agim Tejeci > Agim Tejeci - Shko Dallendyshe28/01/20072.86 MB1100 herë4138 herë9
Agim Tejeci > Agim Tejeci - Qaj Kitarja Ime28/01/20073.15 MB1665 herë7093 herë31
Agim Tejeci > Agim Tejeci - O Kitare, O Kitare28/01/20072.60 MB658 herë1832 herë1
Agim Tejeci > Agim Tejeci - Nje Melodi po Ndihet Diku Larg28/01/20072.79 MB846 herë2033 herë0
Agim Tejeci > Agim Tejeci - Muzika le te Jehoj28/01/20072.53 MB565 herë1693 herë1
Agim Tejeci > Agim Tejeci - Mbremja e Matures28/01/20072.53 MB637 herë2179 herë0
Agim Tejeci > Agim Tejeci - Lamtumire Prinderit e mi28/01/20073.30 MB795 herë2729 herë1
Agim Tejeci > Agim Tejeci - Je Larguar Diku Larg28/01/20072.57 MB739 herë2528 herë1
Agim Tejeci > Agim Tejeci - Disa here me shkon nder mend28/01/20073.23 MB573 herë2246 herë0
Agim Tejeci > Agim Tejeci - Malli i Dashurise28/01/20072.58 MB646 herë2009 herë0
Agim Tejeci > Agim Tejeci - Vajta Kalova28/01/20073.38 MB637 herë2056 herë1
Agim Tejeci > Agim Tejeci - U Largove Shpejte28/01/20073.49 MB768 herë1590 herë0
Agim Tejeci > Agim Tejeci - Prej nje shpati ti leshova syte28/01/20072.90 MB600 herë2119 herë3
Agim Tejeci > Agim Tejeci - O Vendi im28/01/20073.59 MB583 herë1693 herë15
Agim Tejeci > Agim Tejeci - Ndarja s`eshte gje e lehte28/01/20074.23 MB773 herë3895 herë3
Agim Tejeci > Agim Tejeci - Lulja e bukur28/01/20072.44 MB553 herë1448 herë0
Agim Tejeci > Agim Tejeci - Lulen qe ma dergoi nena ime28/01/20072.90 MB609 herë1619 herë1
Agim Tejeci > Agim Tejeci - Keputa Drandofilen28/01/20073.40 MB653 herë2061 herë2
Agim Tejeci > Agim Tejeci - Kitara Mandolina28/01/20073.06 MB506 herë1487 herë1
Agim Tejeci > Agim Tejeci - Dafina28/01/20073.02 MB821 herë4688 herë17

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!