AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > B > Bujar Qamili

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Bujar Qamili > Kolazh01/02/20137.65 MB332 herë126 herë0
Bujar Qamili > Dadush31/01/20135.60 MB317 herë129 herë0
Bujar Qamili > Bukurise shqiptare02/01/20083.77 MB833 herë5729 herë17
Bujar Qamili > Zemer mbas gjerdanit ke emer 200706/08/2007473.80 KB571 herë2891 herë7
Bujar Qamili > Syni synin dashuronte 200706/08/20072.79 MB486 herë1922 herë2
Bujar Qamili > Potpuri kengesh Shkodrane 2 200706/08/20074.60 MB581 herë2263 herë2
Bujar Qamili > Potpuri kengesh Shkodrane 1 200706/08/20075.06 MB561 herë2264 herë2
Bujar Qamili > Njeni qan tjetri gezohet 200706/08/20073.41 MB433 herë2109 herë3
Bujar Qamili > Je e vogel rrumbullak 200706/08/20074.79 MB385 herë1600 herë1
Bujar Qamili > Hej Goce cfar po ban 200706/08/20073.62 MB408 herë1668 herë0
Bujar Qamili > Dallandyshes 200706/08/20075.01 MB393 herë1154 herë2
Bujar Qamili > Mos u largo21/02/20075.46 MB592 herë3582 herë2
Bujar Qamili > Nuk jam më sikur atëherë21/02/20073.18 MB633 herë2651 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!