AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > E > Eli Fara

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Eli Fara > Qeraxhi i Grebenese01/02/20138.03 MB223 herë89 herë0
Eli Fara > Olta Boka - Një serenatë për ty31/01/20135.40 MB170 herë87 herë0
Eli Fara > Grupi Mangavatu - Romale26/09/20125.31 MB390 herë330 herë0
Eli Fara > Eli Fara - Ti S`di28/01/20073.91 MB758 herë4007 herë3
Eli Fara > Eli Fara - Sonate28/01/20073.85 MB943 herë5634 herë11
Eli Fara > Eli Fara - Rra Debore28/01/20072.26 MB450 herë1531 herë0
Eli Fara > Eli Fara - Osman Taka28/01/20072.84 MB487 herë1612 herë0
Eli Fara > Eli Fara - Me e mira je28/01/20073.66 MB472 herë1547 herë2
Eli Fara > Eli Fara - Kur me shkon sokakut28/01/20073.30 MB615 herë1970 herë0
Eli Fara > Eli Fara - Kaperrolle28/01/20072.35 MB501 herë1672 herë0
Eli Fara > Eli Fara - Eja ne preher28/01/20073.30 MB458 herë1481 herë0
Eli Fara > Eli Fara - Dardha Rumbullake28/01/20071.09 MB465 herë1683 herë0
Eli Fara > Eli Fara - Cupe e vogel28/01/2007832.00 KB542 herë2934 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!