AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > D > Duda

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Duda > Buka e gurbetit20/07/20136.40 MB1037 herë270 herë0
Duda > Noizy - Skuadra jonë05/07/20135.07 MB192 herë50 herë0
Duda > Ngoje Duden21/04/20133.14 MB129 herë37 herë0
Duda > ZeeroMan Rascom OverLord NiiL-B - E bojna real03/02/20139.08 MB81 herë31 herë0
Duda > The Mike - Pajtimi gjaqeve30/01/20134.53 MB77 herë24 herë0
Duda > B-Genius - Pse pushova30/07/20123.13 MB105 herë47 herë0
Duda > B-K - Dielli pa rreze03/08/20114.56 MB625 herë442 herë0
Duda > Nde-Rim dhe MonnY - Bojna show01/07/20116.71 MB149 herë102 herë0
Duda > Noizy - Krejt u pa02/05/20113.34 MB222 herë189 herë1
Duda > B-Genius - Rrugës tem02/05/20114.93 MB124 herë84 herë0
Duda > ZeerOman and BiGGi ft DashI - Po folim pa dorza02/05/20113.10 MB87 herë46 herë0
Duda > B-Genius - Sa shtir11/04/20113.94 MB227 herë170 herë1
Duda > Noizy dhe B-Genius - Nëna Loke01/03/20116.79 MB363 herë308 herë0
Duda > Noizy - Krejt u pa10/02/20113.34 MB325 herë216 herë0
Duda > B-Genius - Rrugës tem06/02/20114.93 MB197 herë176 herë0
Duda > ZeerOman and BiGGi ft D.a.sh.I - Po folim pa dorza06/02/20113.10 MB120 herë81 herë0
Duda > Monny and. ZeeroMan - Loja24/01/20113.69 MB139 herë104 herë0
Duda > GG ArmY - Ku jeni09/05/20083.74 MB258 herë4140 herë64
Duda > Pse po rrin me ta18/06/20073.07 MB187 herë496 herë3
Duda > Zeero Man - Skara19/02/20073.31 MB106 herë1574 herë14
Duda > Jeta jone19/02/20075.45 MB133 herë2260 herë19
Duda > Ti Zi - Jabuq19/02/20073.67 MB99 herë1452 herë4
Duda > M`fal19/02/20073.37 MB139 herë2080 herë13
Duda > Gangester19/02/20073.87 MB144 herë2645 herë16
Duda > Monny - Vrases19/02/20073.67 MB102 herë1767 herë9
Duda > Monny - Kurvat19/02/20073.36 MB169 herë1957 herë9
Duda > Manny - Endrra19/02/20072.65 MB85 herë1381 herë2
Duda > Izi ft Duda 2007 - Per Inati27/01/20073.04 MB116 herë1945 herë13
Duda > Wanted27/01/20075.95 MB111 herë896 herë5
Duda > Vraje27/01/20076.34 MB100 herë984 herë6
Duda > Skit27/01/20072.32 MB79 herë497 herë2
Duda > Nje e Kalume27/01/20076.24 MB182 herë2504 herë32
Duda > Nano27/01/20075.79 MB282 herë4431 herë11
Duda > Mallkimi27/01/20075.26 MB128 herë967 herë3
Duda > Ju Dyja, Ne Dy27/01/20075.20 MB109 herë1341 herë9
Duda > Jeta Jema27/01/20076.33 MB149 herë1495 herë6
Duda > Djali Jem27/01/20076.37 MB181 herë1505 herë5
Duda > Aty ku jan OG27/01/20073.09 MB129 herë2265 herë11
Duda > A po cimi27/01/20072.49 MB180 herë2377 herë3

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!