AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > S > Soni Malaj

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Soni Malaj > Kënga31/01/20134.68 MB134 herë41 herë0
Soni Malaj > Elida Bardhi - Me mua02/10/20125.10 MB153 herë108 herë0
Soni Malaj > Nën lëkurën tënde03/08/20113.32 MB1662 herë1685 herë0
Soni Malaj > Angel26/04/20105.41 MB585 herë436 herë1
Soni Malaj > Të pëlqej koxha26/04/20106.07 MB691 herë447 herë0
Soni Malaj > Zemër e pa kurdisur26/04/20106.65 MB672 herë614 herë1
Soni Malaj > Feeling26/04/20105.26 MB333 herë186 herë0
Soni Malaj > Kalle mos ta nin26/04/20102.90 MB994 herë1027 herë1
Soni Malaj > Jo s`qaj26/04/20107.49 MB456 herë255 herë1
Soni Malaj > Nën lëkuren tënde26/04/20106.48 MB572 herë600 herë2
Soni Malaj > Varavingo26/04/20105.68 MB311 herë163 herë0
Soni Malaj > Ghetto Gold - Zona zero26/04/20107.43 MB357 herë216 herë0
Soni Malaj > Stine - Ti je ok26/04/20103.28 MB363 herë256 herë0
Soni Malaj > Me faj, pa faj28/07/20083.86 MB1216 herë45266 herë11
Soni Malaj > Kenaqesi qe u pam09/05/20083.12 MB329 herë4007 herë22
Soni Malaj > Pres me shum nga ti11/01/20084.74 MB262 herë6700 herë42
Soni Malaj > Edhe pak27/12/20075.05 MB258 herë3777 herë23
Soni Malaj > ZigZag27/12/20072.21 MB493 herë4765 herë23
Soni Malaj > Të dua ty26/10/20075.12 MB684 herë1498 herë1
Soni Malaj > Zjar21/12/20063.10 MB396 herë2284 herë0
Soni Malaj > Zemer Lozonjare21/12/20063.12 MB321 herë1689 herë5
Soni Malaj > Une per ty nuk qava21/12/20063.30 MB338 herë1907 herë3
Soni Malaj > Shko21/12/20063.41 MB507 herë1930 herë4
Soni Malaj > Nje me dy21/12/20063.51 MB662 herë2040 herë2
Soni Malaj > Lujma Belin21/12/20063.95 MB400 herë1879 herë0
Soni Malaj > Lag e tere21/12/20064.72 MB220 herë1166 herë1
Soni Malaj > Eja21/12/20063.63 MB260 herë1372 herë1
Soni Malaj > Eja ne ballkan21/12/20062.90 MB293 herë1380 herë3
Soni Malaj > E Vogla21/12/20063.28 MB961 herë3598 herë8
Soni Malaj > Djemte me ngacmojne21/12/20062.91 MB527 herë2452 herë4
Soni Malaj > Ndarja21/12/20062.90 MB466 herë5652 herë17
Soni Malaj > Se kupton sa mua15/09/20063.20 MB265 herë2693 herë0
Soni Malaj > Pa lot15/09/20063.81 MB236 herë2353 herë1
Soni Malaj > Energji15/09/20063.67 MB200 herë1596 herë1
Soni Malaj > Do të vi15/09/20063.31 MB444 herë4459 herë2
Soni Malaj > Djalë e dreq15/09/20063.36 MB336 herë3124 herë3
Soni Malaj > Djalë i ri15/09/20062.94 MB332 herë3146 herë0
Soni Malaj > Blue Jeans15/09/20063.38 MB244 herë3859 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!