AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > E > Elita 5

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Elita 5 > Dëgjo09/08/20124.56 MB699 herë473 herë0
Elita 5 > Noga Beatbox dhe Gold AG - Çka mka syri16/05/20113.36 MB1007 herë659 herë0
Elita 5 > GOLD-AG - Qka mka Syri - Remix Dj Selection06/02/20114.21 MB1008 herë653 herë0
Elita 5 > Çmendem26/10/20076.34 MB1326 herë13804 herë69
Elita 5 > Dua të vdes21/02/20074.72 MB1075 herë3047 herë3
Elita 5 > Dashuria e pare29/12/20065.48 MB1118 herë6338 herë10
Elita 5 > Zemra e thyer20/12/20064.80 MB951 herë4476 herë13
Elita 5 > Vjesht ne zemer20/12/20063.84 MB852 herë3411 herë4
Elita 5 > Vjedhsi i endrrave20/12/20063.47 MB1064 herë2802 herë3
Elita 5 > Un e di se ku te dhemb20/12/20063.86 MB919 herë4645 herë5
Elita 5 > Udhtari i nates20/12/20063.83 MB1023 herë3707 herë3
Elita 5 > Trishtimi20/12/20063.78 MB827 herë2408 herë2
Elita 5 > Ti e vrave dashurine20/12/20065.38 MB982 herë5454 herë13
Elita 5 > Te pres20/12/20064.22 MB857 herë3434 herë3
Elita 5 > Simfonia e detit20/12/20065.28 MB933 herë4172 herë9
Elita 5 > Si merlin monro20/12/20063.89 MB764 herë2244 herë1
Elita 5 > Shiu vetem ty te lage20/12/20063.98 MB912 herë3753 herë4
Elita 5 > Sajzeza20/12/20063.96 MB1076 herë5066 herë1
Elita 5 > S`mund ta blesh shpirtin tim20/12/20065.06 MB881 herë6303 herë6
Elita 5 > Rezet e dashurise20/12/20063.65 MB703 herë1987 herë1
Elita 5 > Rastet kan fuqi20/12/20064.33 MB647 herë1842 herë0
Elita 5 > Pendimi20/12/20065.78 MB732 herë2520 herë0
Elita 5 > Nora20/12/20063.18 MB716 herë2271 herë2
Elita 5 > Nita20/12/20065.73 MB659 herë2133 herë6
Elita 5 > Na ishte njehere20/12/20063.74 MB675 herë2115 herë2
Elita 5 > Mos me merzit20/12/20063.91 MB769 herë2286 herë1
Elita 5 > Me kujtohen castet tona20/12/20063.85 MB1000 herë4092 herë4
Elita 5 > Kenget mi vrave me dashuri20/12/20064.91 MB685 herë3585 herë4
Elita 5 > Kthehu te lutem e dashur20/12/20063.75 MB685 herë2766 herë1
Elita 5 > Iluzioni20/12/20064.22 MB824 herë2075 herë1
Elita 5 > Heshta jote dicka Thot20/12/20064.01 MB774 herë4505 herë6
Elita 5 > Harroje Vetmin20/12/20062.82 MB736 herë3710 herë8
Elita 5 > Fat ne fatkeqsi20/12/20064.65 MB738 herë2069 herë2
Elita 5 > Faleminderit20/12/20064.39 MB790 herë5238 herë6
Elita 5 > Erresira20/12/20063.82 MB680 herë2258 herë3
Elita 5 > E urrej shiun20/12/20064.37 MB968 herë6616 herë15
Elita 5 > Dua te vdes-live20/12/20064.28 MB594 herë1831 herë5
Elita 5 > Dashuria eshte dicka tjeter20/12/20064.50 MB686 herë2520 herë2
Elita 5 > Cila je20/12/20063.42 MB624 herë1759 herë1
Elita 5 > Boemi20/12/20063.48 MB588 herë1628 herë1
Elita 5 > Bahu20/12/20063.14 MB611 herë1620 herë1
Elita 5 > Arkimedi20/12/20064.48 MB622 herë1686 herë1
Elita 5 > Ani moj e majra20/12/20063.98 MB847 herë3838 herë3
Elita 5 > Al Capone20/12/20064.37 MB1035 herë5472 herë7
Elita 5 > Al Capone-Remix20/12/20063.49 MB726 herë2078 herë1
Elita 5 > Ah t`isha me i ri20/12/20064.41 MB767 herë2919 herë3
Elita 5 > A nuk esht keshtu20/12/20063.27 MB757 herë4871 herë3

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!