AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > S > Seriozet Qesharak

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Seriozet Qesharak > Zibixheti21/12/20061.09 MB656 herë2066 herë5
Seriozet Qesharak > Zibixhet21/12/20061.06 MB357 herë891 herë1
Seriozet Qesharak > Urimi me shuam Emocione21/12/20061.14 MB837 herë2647 herë8
Seriozet Qesharak > Studentja21/12/20061.37 MB655 herë2086 herë2
Seriozet Qesharak > Shelibares21/12/20063.62 MB537 herë1290 herë4
Seriozet Qesharak > Sherafedinit21/12/20062.74 MB600 herë1340 herë2
Seriozet Qesharak > Sheqibja21/12/20061.93 MB449 herë1174 herë2
Seriozet Qesharak > Sheqibe21/12/20062.75 MB476 herë1236 herë9
Seriozet Qesharak > Shelibarja21/12/20063.29 MB429 herë871 herë1
Seriozet Qesharak > Sabri Fejzullahu21/12/2006905.04 KB588 herë2368 herë0
Seriozet Qesharak > Sa te kam deshte21/12/2006615.43 KB412 herë1294 herë0
Seriozet Qesharak > Ramushit21/12/20061.46 MB576 herë1747 herë1
Seriozet Qesharak > Ramush21/12/20061.37 MB447 herë1216 herë0
Seriozet Qesharak > Psheretitje dhe Ulurime21/12/20065.44 MB578 herë1796 herë4
Seriozet Qesharak > PSe u largove21/12/2006538.74 KB405 herë1334 herë0
Seriozet Qesharak > Pse me harrove21/12/2006166.62 KB362 herë1361 herë1
Seriozet Qesharak > Pse eshte me mire te jesh Grua21/12/2006899.65 KB593 herë2053 herë3
Seriozet Qesharak > Pershendetje21/12/2006849.18 KB498 herë1247 herë0
Seriozet Qesharak > Per Brikenen21/12/20061.73 MB513 herë1440 herë0
Seriozet Qesharak > Nxensi21/12/2006776.82 KB523 herë1599 herë0
Seriozet Qesharak > Menduhije21/12/20061.49 MB452 herë1018 herë1
Seriozet Qesharak > Mednuhija21/12/20061.72 MB381 herë961 herë3
Seriozet Qesharak > Maturanteve21/12/2006902.58 KB431 herë1913 herë0
Seriozet Qesharak > Letrat21/12/20062.37 MB492 herë1579 herë1
Seriozet Qesharak > Kushtet e Dajlit21/12/20061.05 MB527 herë1459 herë0
Seriozet Qesharak > Kushetet e Cauces21/12/20061.59 MB552 herë2389 herë1
Seriozet Qesharak > Kuriozitete21/12/20061.24 MB400 herë1196 herë1
Seriozet Qesharak > Kullerka21/12/20061.53 MB477 herë1434 herë1
Seriozet Qesharak > Kulleri21/12/20061.50 MB445 herë1332 herë0
Seriozet Qesharak > Korespondenti nga Tokio21/12/2006960.22 KB474 herë1339 herë0
Seriozet Qesharak > Korespondenti nga Parisi21/12/2006949.27 KB412 herë1250 herë1
Seriozet Qesharak > Korespondent nga Berlini21/12/20061.10 MB492 herë1461 herë0
Seriozet Qesharak > Korospodenti nga Ankara21/12/20061.15 MB625 herë1376 herë0
Seriozet Qesharak > Historia Jeme21/12/20061.68 MB543 herë1416 herë0
Seriozet Qesharak > Hallet e Sheherlive21/12/20063.19 MB656 herë1795 herë3
Seriozet Qesharak > Hallet e Selakve21/12/20063.44 MB706 herë2038 herë3
Seriozet Qesharak > Gjilfidane21/12/20061.80 MB436 herë1163 herë0
Seriozet Qesharak > Gjilasfija21/12/20061.93 MB527 herë1277 herë0
Seriozet Qesharak > Frajeri Im21/12/2006922.05 KB416 herë1430 herë0
Seriozet Qesharak > Djali dhe cauca21/12/20064.19 MB499 herë1750 herë1
Seriozet Qesharak > Dashnorja Jeme21/12/2006883.93 KB405 herë1686 herë2
Seriozet Qesharak > Balada e Babit21/12/2006707.99 KB514 herë1759 herë1
Seriozet Qesharak > Albanishen Aulandere21/12/20062.71 MB634 herë1805 herë0
Seriozet Qesharak > Albanische Milete21/12/20062.15 MB751 herë2272 herë5
Seriozet Qesharak > A e din i dashur21/12/2006464.38 KB510 herë3198 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!