AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > M > Minatori

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Minatori > Ne duart tua do te vdes - feat Ex King02/01/20082.48 MB743 herë5306 herë17
Minatori > Vetem une kam kohe per ty28/01/20073.55 MB560 herë2087 herë0
Minatori > Ti je C`do gje per Mua28/01/20072.97 MB497 herë1858 herë2
Minatori > Te Kujtoj dhe nuk kuptoj28/01/20072.67 MB666 herë2342 herë4
Minatori > Si shiu ne xham qe bjen28/01/20073.44 MB529 herë1680 herë1
Minatori > Shum mire u be qe shkove28/01/20073.10 MB478 herë1447 herë1
Minatori > Rruga eshte e gjate28/01/20072.74 MB419 herë1467 herë0
Minatori > Prane Shtepise tende Kaloj28/01/20072.83 MB496 herë1645 herë0
Minatori > Perseri28/01/20073.83 MB461 herë5261 herë3
Minatori > Orgazmi vjen prej Syve28/01/20073.05 MB409 herë1171 herë1
Minatori > Nuk mund te harroj28/01/20074.05 MB371 herë1372 herë1
Minatori > Ngosh te Dhimes28/01/20073.63 MB372 herë932 herë0
Minatori > Ndoshta jam i Cmendur28/01/20073.05 MB426 herë1386 herë1
Minatori > Nata me Shi28/01/20073.04 MB444 herë1627 herë3
Minatori > Me Pelqen si Vishesh28/01/20073.49 MB425 herë1438 herë2
Minatori > Kthehu ne Krapte28/01/20072.71 MB332 herë980 herë2
Minatori > Kjo kohe e eger S`eshte per ty28/01/20072.79 MB355 herë1058 herë0
Minatori > Edhe nje jete un do te pres28/01/20073.06 MB439 herë1800 herë1
Minatori > Dil nga Vetmia28/01/20073.94 MB367 herë2211 herë1
Minatori > Arjeta28/01/20072.65 MB471 herë1683 herë1
Minatori > T`dua sa Kosoven28/01/20073.58 MB601 herë4703 herë5
Minatori > T`dua sa Kosoven (Instrumentale)28/01/20074.12 MB415 herë2907 herë4
Minatori > Shfletoj Gazeten per ty mendoj28/01/20073.99 MB505 herë3124 herë11
Minatori > Ore e prishur28/01/20074.00 MB340 herë989 herë0
Minatori > Nuk po me kerset28/01/20074.19 MB350 herë1505 herë3
Minatori > Nuk e di cka eshte mire28/01/20074.16 MB377 herë1060 herë0
Minatori > Nuk Besoj Ne Politike28/01/20073.94 MB349 herë1152 herë2
Minatori > Njeriu i fundit ne planete28/01/20073.20 MB343 herë1207 herë0
Minatori > Mose me shaj28/01/20072.85 MB360 herë1345 herë1
Minatori > Mos Harro Evrope28/01/20073.51 MB401 herë1116 herë1
Minatori > Molla me sherbet28/01/20074.87 MB502 herë3507 herë5
Minatori > Kenge Mllefi28/01/20073.89 MB378 herë1426 herë0
Minatori > Engjell28/01/20073.55 MB408 herë1510 herë1
Minatori > Emri yte eshte Plag28/01/20074.11 MB351 herë1134 herë2
Minatori > E di se do te Shoh28/01/20074.89 MB451 herë1580 herë1
Minatori > Coca Cola28/01/20072.38 MB397 herë1328 herë0
Minatori > Brezi im28/01/20074.37 MB315 herë1112 herë0
Minatori > Babai im28/01/20074.12 MB412 herë1832 herë1
Minatori > Me vjen te qaj, Me vjen te Shaj28/01/20074.81 MB468 herë1946 herë2
Minatori > Mihane28/01/20071.65 MB577 herë4062 herë5
Minatori > Udha e mbare te qoft21/12/20061.84 MB569 herë3518 herë0
Minatori > Ne duart tua do te vdes21/12/20063.25 MB461 herë2178 herë0
Minatori > Idioti im21/12/20061.43 MB453 herë1752 herë0
Minatori > A thua ender je ti21/12/20065.62 MB679 herë4823 herë7

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!