AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > M > Merita Spahiu

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Merita Spahiu > Kanë nisë moj nënë28/01/20073.89 MB219 herë627 herë0
Merita Spahiu > Ska gezim ne mergim21/12/20063.86 MB151 herë642 herë0
Merita Spahiu > Per dy syte e tu21/12/20064.18 MB144 herë514 herë0
Merita Spahiu > Po vijne clirimtaret21/12/20064.24 MB92 herë283 herë0
Merita Spahiu > Nusja jone21/12/20063.79 MB144 herë678 herë0
Merita Spahiu > Mi ba bashk Llap e Dri21/12/20064.13 MB77 herë335 herë0
Merita Spahiu > Kenges sone21/12/20064.98 MB104 herë351 herë0
Merita Spahiu > Kenge gurbeti21/12/20064.95 MB140 herë621 herë0
Merita Spahiu > Kenga jone21/12/20063.84 MB96 herë330 herë0
Merita Spahiu > Hidhe vallen Toponishte21/12/20064.79 MB242 herë1243 herë3
Merita Spahiu > Falemenderit21/12/20063.58 MB80 herë361 herë0
Merita Spahiu > A fluturon zogu pa krah21/12/20064.22 MB124 herë631 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!