AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > M > Merita Halili

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Merita Halili > Gani beg toptani30/01/20135.06 MB102 herë50 herë0
Merita Halili > Moj fellenxe moj mitare30/01/20135.11 MB90 herë59 herë0
Merita Halili > Një ditë me del30/01/20132.78 MB87 herë38 herë0
Merita Halili > O Tirona jonë30/01/20133.90 MB92 herë52 herë0
Merita Halili > Rituali i nuses dhe i dhëndrrit30/01/20136.55 MB146 herë50 herë0
Merita Halili > Zoti ty të vraft30/01/20134.35 MB123 herë58 herë0
Merita Halili > Kollazh02/01/20084.48 MB593 herë3606 herë6
Merita Halili > Te vogel te desha21/12/20065.01 MB433 herë2631 herë1
Merita Halili > Sa mka mar malli21/12/20065.22 MB399 herë2151 herë1
Merita Halili > Orkestrale21/12/20065.45 MB249 herë1135 herë0
Merita Halili > O moj goce e bukur me cim cim ca21/12/20062.85 MB246 herë1121 herë0
Merita Halili > O me sabah kan dale ne pazar21/12/20062.76 MB253 herë1296 herë0
Merita Halili > O iku goca moj lale21/12/20064.55 MB257 herë1291 herë0
Merita Halili > Na leu dielli21/12/20063.25 MB194 herë1177 herë0
Merita Halili > Jam une 18 je ti me çun i vogël21/12/20064.63 MB293 herë1989 herë2

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!