AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > N > Nazmi Belica

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Nazmi Belica > Gurbeti21/02/20071.92 MB360 herë2680 herë0
Nazmi Belica > Ti eja21/02/20073.55 MB284 herë2072 herë0
Nazmi Belica > Si të dashuroj21/02/20074.81 MB273 herë1954 herë1
Nazmi Belica > Strugane21/12/20063.61 MB268 herë1923 herë15
Nazmi Belica > Nje mbremje vere21/12/20064.79 MB242 herë1618 herë6
Nazmi Belica > Nete pa gjum21/12/20063.84 MB233 herë2137 herë5
Nazmi Belica > Mirmengjes21/12/20061.86 MB180 herë1011 herë3
Nazmi Belica > Liqeni21/12/20061.92 MB189 herë1212 herë3
Nazmi Belica > E jo e jo21/12/20061.25 MB222 herë1542 herë3

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!