AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > F > Fisniket

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Fisniket > Vdeksha për ty03/04/20115.62 MB1184 herë863 herë2
Fisniket > Do të shkrihem21/02/20071.89 MB936 herë4001 herë1
Fisniket > Zotria juaj21/02/20072.54 MB847 herë9990 herë3
Fisniket > Ujku plak21/12/20064.59 MB879 herë7275 herë12
Fisniket > Nuk jam per ty21/12/20063.81 MB712 herë4130 herë8
Fisniket > Me fal21/12/20065.25 MB664 herë3808 herë6
Fisniket > Mos me pyet21/12/20064.01 MB661 herë3165 herë1
Fisniket > Moll e ndaluar21/12/20062.31 MB790 herë6175 herë9
Fisniket > Jeta vazhdon21/12/20062.94 MB666 herë3389 herë7
Fisniket > Druri i takimit21/12/20063.63 MB615 herë2905 herë3
Fisniket > Dashuri e mjera21/12/20064.41 MB704 herë4935 herë3
Fisniket > Bukuria21/12/20063.86 MB734 herë6094 herë8

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!