AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > N > Naser Berisha

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Naser Berisha > Pergjithmone29/03/20082.66 MB487 herë7411 herë28
Naser Berisha > Do te doja28/01/20073.01 MB671 herë8450 herë33
Naser Berisha > Cka nuk mbaron28/01/20073.19 MB304 herë1768 herë0
Naser Berisha > Vajet28/01/20073.85 MB203 herë1296 herë2
Naser Berisha > Prape do te kthehem28/01/20074.37 MB268 herë1772 herë1
Naser Berisha > Pa Fjale28/01/20073.16 MB222 herë1325 herë1
Naser Berisha > Jo mos thuaj28/01/20073.05 MB253 herë1469 herë1
Naser Berisha > Jeta Ime28/01/20073.39 MB248 herë1912 herë2
Naser Berisha > Haj Haj28/01/20073.54 MB229 herë1239 herë1
Naser Berisha > Gjurmet28/01/20073.56 MB192 herë1199 herë6
Naser Berisha > Dorontina28/01/20073.12 MB209 herë1157 herë5
Naser Berisha > Dil ne dere28/01/20073.18 MB210 herë1045 herë4
Naser Berisha > Shko ne Rrot21/12/20064.46 MB204 herë1947 herë12
Naser Berisha > Bjondina21/12/20064.35 MB591 herë5233 herë18
Naser Berisha > A me kujton21/12/20063.42 MB513 herë2839 herë16

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!