AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > M > Meda

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Meda > Vjollca Haxhiu dhe Gold AG - Tkam fiksim05/07/20136.13 MB1143 herë321 herë0
Meda > Amaneti05/07/20135.88 MB1335 herë110 herë0
Meda > Haj medet05/07/20132.63 MB1212 herë149 herë0
Meda > Kalle, kalle05/07/20135.21 MB1149 herë156 herë0
Meda > Llokum05/07/20133.21 MB987 herë172 herë0
Meda > Pika traftë05/07/20135.42 MB1004 herë144 herë0
Meda > Të dua05/07/20135.88 MB1168 herë137 herë0
Meda > Xhelozi dashni05/07/20136.09 MB1034 herë117 herë0
Meda > Moj dashni - Live08/05/20133.97 MB971 herë112 herë0
Meda > Jusuf Gërvalla - Live08/05/20135.79 MB791 herë54 herë0
Meda > Të ka lali shpirt - Live08/05/20132.13 MB1095 herë155 herë0
Meda > O marak - Live08/05/20133.68 MB799 herë98 herë0
Meda > Jalla shofer - Live08/05/20133.59 MB1127 herë123 herë0
Meda > Unaza në gisht - Live08/05/20133.60 MB883 herë112 herë0
Meda > Hajde me u knaq - Live08/05/20135.88 MB617 herë68 herë0
Meda > Ah dashni - Live08/05/20132.56 MB739 herë107 herë0
Meda > Pavarësia - Live08/05/20133.05 MB482 herë44 herë0
Meda > Dil një herë - Live08/05/20133.49 MB792 herë107 herë0
Meda > O sa mirë me qenë shqiptar - Live08/05/20133.20 MB489 herë56 herë0
Meda > Dua të puth - Live08/05/20131.86 MB757 herë69 herë0
Meda > Ku është ajo besë31/01/20132.91 MB1331 herë360 herë0
Meda > Edhe një herë31/01/20133.27 MB1169 herë272 herë0
Meda > Hajt se të vjen prej Zotit31/01/20136.79 MB1034 herë235 herë0
Meda > Vendi vend pa ty s`më nxen30/07/20123.35 MB1905 herë601 herë0
Meda > Of aman30/07/20123.51 MB1638 herë400 herë0
Meda > O marak30/07/20122.87 MB1478 herë417 herë0
Meda > O sa mire me qen Shqiptar30/07/20122.79 MB1309 herë395 herë0
Meda > Mashallah30/07/20122.80 MB1389 herë260 herë0
Meda > Kurr hallall30/07/20123.00 MB1475 herë224 herë0
Meda > Herë gëzim, herë hidhërim30/07/20123.55 MB1380 herë252 herë0
Meda > Bojsha be30/07/20123.53 MB1855 herë309 herë0
Meda > Dua të puth me publik30/07/20129.56 MB1206 herë149 herë0
Meda > Fajtor jam30/07/20123.60 MB1285 herë230 herë0
Meda > Sinani dhe Seldi - Kuq e zi30/07/20124.01 MB1123 herë537 herë0
Meda > Live 2012 - 630/07/20127.33 MB1045 herë110 herë0
Meda > Live 2012 - 530/07/20123.12 MB827 herë77 herë0
Meda > Live 2012 - 430/07/20124.68 MB848 herë70 herë0
Meda > Live 2012 - 330/07/20123.01 MB859 herë94 herë0
Meda > Live 2012 - 230/07/201211.68 MB938 herë76 herë0
Meda > Live 2012 - 130/07/20124.39 MB914 herë88 herë0
Meda > Artiola Toska - Qaj e qesh03/08/20114.30 MB4283 herë2382 herë0
Meda > Fund02/08/20113.01 MB3599 herë853 herë0
Meda > Gojët e liga02/08/20113.26 MB2467 herë818 herë0
Meda > Jam në hall02/08/20112.59 MB2484 herë814 herë0
Meda > Dashurova02/08/20113.01 MB2514 herë888 herë0
Meda > Lum, lum02/08/20113.01 MB2256 herë594 herë0
Meda > Lamtumirë02/08/20113.63 MB2406 herë601 herë0
Meda > Faji jetim02/08/20113.13 MB2027 herë538 herë0
Meda > Moj dashni02/08/20113.14 MB2110 herë694 herë0
Meda > La ilahe il-Allah - DJ Trimy - Remix22/05/201110.32 MB2557 herë780 herë4
Meda > La ilahe il-Allah09/05/20113.40 MB3053 herë1292 herë2
Meda > 1 pikë loti - Live28/02/20114.85 MB2773 herë739 herë3
Meda > Jeta s`asht si lule - Live28/02/20115.13 MB2569 herë621 herë0
Meda > Këngë dashnisë - Live28/02/20117.02 MB2400 herë513 herë0
Meda > Tallava 228/02/20115.03 MB2407 herë554 herë0
Meda > Tallava 128/02/20117.17 MB2352 herë500 herë0
Meda > Nuk pranoj - Remix Dj Sina06/02/20113.79 MB2435 herë496 herë0
Meda > Nuk pranoj25/01/20113.46 MB2599 herë912 herë0
Meda > Kot, kot25/01/20113.14 MB2713 herë870 herë2
Meda > Ermal Fejzullahu - Veq me këngë - 201123/01/20113.81 MB2656 herë1028 herë3
Meda > Nuk pranoj23/01/20113.95 MB2327 herë456 herë0
Meda > Fjalë, fjalë23/01/20113.53 MB2520 herë796 herë1
Meda > Jetë, jetë02/07/20105.82 MB5598 herë2606 herë1
Meda > Lamtumirë02/07/20104.94 MB4092 herë1472 herë0
Meda > Zemra, zemrën kur e don02/07/20105.80 MB4484 herë1940 herë3
Meda > Mos gaboj02/07/20104.56 MB4034 herë1806 herë5
Meda > Ti s`ke zemër02/07/20105.82 MB4141 herë1548 herë1
Meda > Mos ma bëj hallall02/07/20104.92 MB5003 herë1297 herë1
Meda > E pamundur02/07/20104.86 MB4810 herë1405 herë2
Meda > Larg syve, larg zemrës02/07/20104.24 MB5461 herë1460 herë0
Meda > Pa prit, e pa kujtu02/07/20105.51 MB3981 herë1163 herë1
Meda > Herë t`du, herë s`të du02/07/20104.93 MB3732 herë1191 herë0
Meda > Thuhet e shkruhet01/07/20102.27 MB3577 herë1124 herë1
Meda > Jo, jo20/04/20102.73 MB4114 herë1514 herë4
Meda > Pa fat20/04/20102.97 MB5527 herë1448 herë1
Meda > Jeto ti jeto20/04/20103.33 MB3667 herë1219 herë2
Meda > Ti je larg07/07/20082.63 MB3485 herë15280 herë83
Meda > Qef qef07/07/20082.11 MB3643 herë11117 herë70
Meda > Pse pse07/07/20082.06 MB3396 herë9946 herë40
Meda > Perqafome07/07/20081.86 MB3684 herë12109 herë73
Meda > Nje minute07/07/20081.78 MB3239 herë6827 herë28
Meda > Kjo eshte jeta07/07/20081.97 MB3231 herë6624 herë34
Meda > As kafe e as llafe07/07/20081.75 MB3151 herë9135 herë39
Meda > E bukur09/05/20084.29 MB3346 herë13067 herë80
Meda > Ti gjithmone ishe09/05/20083.07 MB3545 herë10166 herë58
Meda > Festa e Pavaresise28/03/20085.32 MB2847 herë9186 herë98
Meda > Dj Doni - Drit e terr - Remix28/03/20084.51 MB2703 herë2019 herë4
Meda > Bajrami - Tallava30/12/20072.50 MB2853 herë12696 herë113
Meda > Bajrami - Fitilat e llampes30/12/20072.16 MB2715 herë9026 herë36
Meda > Ah moj zemer11/12/20073.11 MB3505 herë22281 herë600
Meda > Dj Doni - Vdis - Remix11/12/20074.91 MB2649 herë3626 herë31
Meda > Vdis07/12/20073.27 MB3813 herë18752 herë280
Meda > Harroj Pranverat - Live07/12/20074.50 MB3700 herë6737 herë70
Meda > Dj Caja Remix - Nuk të besoj26/10/20073.94 MB2589 herë550 herë0
Meda > Te uroj dhe ne heshtje te dashuroj 200721/07/20072.82 MB2921 herë9054 herë76
Meda > Sa i rand qenka ky takim 200721/07/20072.98 MB3133 herë9009 herë46
Meda > Mos qaj 200721/07/20073.46 MB3249 herë8311 herë68
Meda > Maturant 200721/07/20072.39 MB2832 herë4841 herë29
Meda > Larg, larg do jemi 200721/07/20072.70 MB3174 herë6342 herë27
Meda > Fol si dikur 200721/07/20072.70 MB3595 herë4132 herë12
Meda > Bjondine 200721/07/20073.29 MB3024 herë4940 herë37
Meda > AS met mire as met keq 200721/07/20073.85 MB2978 herë5266 herë18
Meda > A ke than a ske than 200721/07/20073.39 MB3380 herë5908 herë20
Meda > Më shkoj dora në telefon21/07/20072.50 MB3451 herë1889 herë3
Meda > Perseri fajtor jam 200727/06/20071.65 MB2856 herë5869 herë13
Meda > Live 2 (Me Ermalin)27/06/20074.40 MB2609 herë3247 herë21
Meda > Live (Me Ermalin)27/06/20075.49 MB2555 herë2859 herë5
Meda > Meda Live 2007 - 822/02/20071.95 MB2779 herë5355 herë12
Meda > Meda Live 2007 - 722/02/20074.96 MB2623 herë3730 herë14
Meda > Meda Live 2007 - 622/02/20077.54 MB2588 herë3220 herë14
Meda > Meda Live 2007 - 522/02/20075.69 MB2608 herë2769 herë5
Meda > Meda Live 2007 - 422/02/20072.07 MB2571 herë2587 herë8
Meda > Meda Live 2007 - 322/02/20072.13 MB2599 herë2897 herë5
Meda > Meda Live 2007 - 222/02/20073.18 MB2649 herë3320 herë2
Meda > Meda Live 2007 - 122/02/20073.65 MB2871 herë4978 herë10
Meda > Live - 45 min28/01/200730.49 MB3329 herë7637 herë23
Meda > Prit, prit20/01/20072.93 MB3113 herë1590 herë4
Meda > Pendohu21/12/20062.95 MB3533 herë5661 herë20
Meda > Nata e fundit21/12/20064.02 MB3610 herë10052 herë52
Meda > Edhe krejt boten me ta fal21/12/20065.14 MB3814 herë6605 herë36
Meda > 5 Minuta me mi dhan21/12/20064.58 MB3453 herë7198 herë12
Meda > S`jam pendu05/07/20062.64 MB3576 herë6892 herë15
Meda > Po t`kam thanë05/07/20062.57 MB3011 herë6270 herë7
Meda > Pikë, pikë05/07/20063.05 MB3705 herë6611 herë9
Meda > Nuk të besoj05/07/20063.13 MB3230 herë7747 herë27
Meda > Mos thirrë05/07/20062.98 MB3232 herë7759 herë17
Meda > Mos më thuaj shko05/07/20062.97 MB3738 herë8564 herë8
Meda > Mirë e keq05/07/20063.72 MB3430 herë7680 herë36
Meda > A më thirë, a mos me thirë05/07/20062.88 MB3362 herë13272 herë26
Meda > Ç`ke moj zemër05/07/20062.41 MB4430 herë13577 herë31
Meda > Ah dashni e vjetër05/07/20062.93 MB3945 herë17604 herë54

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!