AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > R > Rifat Berisha

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Rifat Berisha > Kur jom kan ni vakt i ri01/08/20123.86 MB311 herë173 herë0
Rifat Berisha > Boll e mirë në ato shpate01/08/20123.28 MB264 herë92 herë0
Rifat Berisha > Vëllezërit Maraj10/07/20106.42 MB657 herë337 herë0
Rifat Berisha > Skender Maraj10/07/20109.60 MB386 herë160 herë0
Rifat Berisha > Selman Lokaj10/07/20107.73 MB400 herë181 herë0
Rifat Berisha > Po ku je Anton Qeta10/07/20105.99 MB457 herë237 herë1
Rifat Berisha > Një bardhoke10/07/20107.92 MB450 herë175 herë1
Rifat Berisha > I pa harruar Ymer Berisha10/07/201016.05 MB401 herë183 herë0
Rifat Berisha > Dëshmori Afrim Gjuraj10/07/20108.23 MB370 herë137 herë1
Rifat Berisha > Boll e mir në at shpat10/07/20104.77 MB484 herë263 herë0
Rifat Berisha > Anton Qeta burr Kosovar10/07/20104.01 MB374 herë166 herë0
Rifat Berisha > Pavarsia30/12/20073.97 MB546 herë7870 herë57
Rifat Berisha > Vesel Bejte Nebihu12/09/20064.16 MB425 herë2292 herë9
Rifat Berisha > Ti je vet pranvere12/09/20063.63 MB432 herë2427 herë3
Rifat Berisha > N`qaf T`Morines (Fisnik Salihi)12/09/20065.00 MB549 herë2745 herë4
Rifat Berisha > Mos harro Kosove12/09/20062.49 MB600 herë3908 herë7
Rifat Berisha > Lahuta12/09/20065.42 MB564 herë3893 herë34
Rifat Berisha > Kullat e Dukagjinit12/09/20065.05 MB601 herë3891 herë16
Rifat Berisha > Jeton kenga per buze t`Drinit12/09/20062.53 MB487 herë2492 herë4
Rifat Berisha > Hysni Jetullahu12/09/20064.05 MB375 herë1452 herë6
Rifat Berisha > Dr. Xhevat Gashi12/09/20063.78 MB401 herë1703 herë1
Rifat Berisha > Demush Mavraj12/09/20064.62 MB338 herë2274 herë4
Rifat Berisha > Çohu Malesi (Hisen Arifi)12/09/20064.81 MB485 herë4443 herë3

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!