AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > P > Poni

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Poni > Dr Flori - Të ndarë01/08/20123.29 MB307 herë171 herë0
Poni > Bëja fora30/07/20124.49 MB231 herë139 herë0
Poni > Vjosa - Lumi i këngës02/08/20103.37 MB822 herë677 herë1
Poni > Trak ma bëri zemra02/08/20103.56 MB569 herë533 herë0
Poni > Sahatin që humba02/08/20102.86 MB446 herë416 herë0
Poni > Një sekond02/08/20103.29 MB522 herë635 herë0
Poni > Kush mbeti moj nano02/08/20104.44 MB428 herë440 herë0
Poni > Fjala ime është kënga02/08/20104.44 MB534 herë511 herë1
Poni > Do marr djal nga Laberia02/08/20103.63 MB475 herë438 herë1
Poni > Deti hesht02/08/20103.71 MB421 herë474 herë0
Poni > Një sekond27/07/20103.21 MB460 herë431 herë1
Poni > Cobanke21/04/20103.08 MB581 herë473 herë0
Poni > Jap e jap21/04/20105.17 MB502 herë451 herë1
Poni > Laj fustanin06/09/20076.25 MB368 herë2807 herë8
Poni > Ju bu bu, te keqen e06/09/20075.63 MB335 herë1799 herë3
Poni > Hape deren oo06/09/20077.09 MB329 herë1281 herë6
Poni > E lum moj kush i ka06/09/20072.90 MB335 herë1297 herë0
Poni > Dale moj dale06/09/20076.40 MB420 herë2117 herë1
Poni > Baluket e Ballit06/09/20075.59 MB335 herë1230 herë0
Poni > As po, as jo06/09/20075.77 MB347 herë1553 herë2
Poni > Si trendafil18/06/20074.16 MB653 herë5304 herë21
Poni > Thashethëmet12/09/20063.88 MB318 herë2043 herë1
Poni > E kam unë, e ke ti12/09/20062.79 MB379 herë3409 herë6
Poni > Te harrova12/09/20063.07 MB288 herë2331 herë1
Poni > Shpirti im12/09/20063.52 MB421 herë5246 herë11
Poni > Moj buzeplasur12/09/20062.49 MB299 herë1597 herë0
Poni > Moj mike12/09/20062.85 MB354 herë1555 herë0
Poni > Hiqu ti more lanet12/09/20063.23 MB419 herë2024 herë0
Poni > Me Llaja12/09/20062.76 MB305 herë1508 herë0
Poni > Naten 0 Vetem 012/09/20063.37 MB293 herë1951 herë1
Poni > Dashuria Labe12/09/20063.45 MB395 herë4527 herë7

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!