AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > U > Unikkatil

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Unikkatil > U qova pi vorri24/06/20135.86 MB320 herë218 herë0
Unikkatil > Qeni le mas miri31/07/20122.33 MB386 herë338 herë0
Unikkatil > Klepto - Kuq e zi30/07/20125.34 MB414 herë533 herë0
Unikkatil > Presioni - Kategori e rond29/07/20124.79 MB266 herë216 herë0
Unikkatil > D.M.K - Jam katil03/08/20114.44 MB1950 herë1333 herë0
Unikkatil > 2po2 - Fitore e sinqert31/05/20113.17 MB752 herë736 herë27
Unikkatil > feat Gjebraili - Trim i gjallë07/06/20104.80 MB1211 herë1089 herë3
Unikkatil > Kile Kile28/07/20087.80 MB1088 herë11254 herë186
Unikkatil > Outro23/12/20071.83 MB634 herë5739 herë125
Unikkatil > Tqoj pesh - feat VZ23/12/200710.05 MB784 herë9592 herë105
Unikkatil > Neper cka do - feat Tribun dhe Sacrifice23/12/20078.13 MB671 herë5979 herë46
Unikkatil > Cubat - feat The Bloody Alboz, Presioni N.A.G dhe VeB23/12/200716.63 MB679 herë5543 herë40
Unikkatil > Pak urti - feat Rameka dhe Dredha23/12/20079.23 MB658 herë4955 herë39
Unikkatil > Shtigjet e verteta - feat Pristine23/12/20079.07 MB754 herë5617 herë41
Unikkatil > Kaj - feat Prestine23/12/200710.05 MB673 herë4833 herë62
Unikkatil > Se skom qare - feat Presioni23/12/20077.79 MB707 herë4049 herë35
Unikkatil > Kur qes kanun - feat Klepto dhe N.A.G23/12/20078.70 MB881 herë6158 herë86
Unikkatil > Inati - feat DMC dhe Kobra23/12/20077.71 MB652 herë3818 herë46
Unikkatil > Mentaliteti jem - feat D.M.K dhe Rameka23/12/20079.28 MB629 herë4279 herë46
Unikkatil > Shihemi nperkujtime23/12/20076.33 MB685 herë4979 herë59
Unikkatil > Robt e frikes23/12/20076.41 MB738 herë5596 herë70
Unikkatil > Kanuni i Katilit23/12/20079.23 MB1107 herë18033 herë366
Unikkatil > Caku i arritun23/12/20078.77 MB605 herë3762 herë46
Unikkatil > Intro23/12/20072.42 MB511 herë2333 herë23
Unikkatil > Metafora - Zingjirt30/11/20064.58 MB592 herë5457 herë34
Unikkatil > Un e di kush jom - VZ feat. Unikkatil30/11/20066.13 MB596 herë7023 herë48
Unikkatil > Demtus - Unikkatil feat. Presioni & VZ30/11/20065.53 MB533 herë5878 herë19
Unikkatil > S`luja lojna - Unikkatil feat. Jeton, Presioni & Klepto30/11/20066.01 MB545 herë5052 herë32
Unikkatil > Prishtinali (Remix) - Unikkatil feat. Jeton & Presioni30/11/20064.80 MB662 herë5555 herë19
Unikkatil > Gatshem per pasoja - Unikkatil feat. Jeton & Dredha30/11/20063.71 MB515 herë6138 herë38
Unikkatil > Qa tha - Unikkatil30/11/20064.04 MB604 herë7430 herë51
Unikkatil > Armiq`t Suprem (Intro) - Unikkatil30/11/20061.35 MB549 herë8709 herë22
Unikkatil > Ku T`Meten Shokt (Remix) - Unikkatil feat. Jeton30/11/20063.02 MB654 herë10861 herë53
Unikkatil > T`part - Tornados30/11/20064.21 MB521 herë5040 herë26
Unikkatil > 1 Haver - Sacrifice feat. Tribun30/11/20066.21 MB548 herë8063 herë34
Unikkatil > Prishtine - Rameka feat. Unikkatil30/11/20064.77 MB529 herë4193 herë26
Unikkatil > Per pare une vras - Presioni feat. Hudra & Gem Belushi30/11/20065.03 MB542 herë4389 herë23
Unikkatil > Iliria - Presioni feat. Fat & Og04330/11/20065.03 MB482 herë3977 herë6
Unikkatil > Na jena - F-tim30/11/20064.39 MB510 herë7907 herë14
Unikkatil > S`osht si kujton - Era Corrupted30/11/20065.50 MB483 herë4444 herë12
Unikkatil > Reper i smut - Dredha30/11/20065.35 MB514 herë3403 herë14
Unikkatil > N`rrot s`ames (feat Milot & Jeton)15/09/20064.61 MB693 herë9506 herë67
Unikkatil > Gishtin E Tret (Feat B-52, Tee & Special-K)29/07/20061.76 MB549 herë4642 herë15
Unikkatil > Prishtinalit Nr.1 (Feat. Ye-Ton & Presioni)29/07/20063.06 MB663 herë4248 herë17
Unikkatil > A jeni Gati (Feat. AlboHolics)29/07/20064.44 MB566 herë6133 herë29
Unikkatil > Besnik I Rruges (Feat. 2PO2 & Imortel)29/07/20064.12 MB629 herë5208 herë24
Unikkatil > Hajde Nalna (Feat Bloody AlboZ)29/07/20064.51 MB561 herë4700 herë11
Unikkatil > Eci Neper Terr (Feat Cyanide)29/07/20064.24 MB634 herë7590 herë68
Unikkatil > Veq Fillimi (Feat. Cyanide & B52)29/07/20066.53 MB555 herë4650 herë17
Unikkatil > Vdekjen e sfidoj29/07/20065.98 MB743 herë6416 herë29
Unikkatil > Ule kryt (Feat Alboholics)29/07/20064.44 MB580 herë4117 herë12
Unikkatil > U Dont Get Me (Feat Z.E.F)29/07/20062.41 MB475 herë3546 herë13
Unikkatil > Qëndro29/07/20065.18 MB702 herë5500 herë36
Unikkatil > Mos T`Vjen Inati (Feat. Presioni & Z.E)29/07/20067.41 MB615 herë6518 herë18
Unikkatil > Mos Shaj Mas Shpine (Feat. Ye-Ton)29/07/20063.57 MB705 herë7110 herë51
Unikkatil > Krejt hajvan29/07/20064.19 MB711 herë7263 herë72
Unikkatil > Ju ha për s`gjali (Kushtuar Hisenit)29/07/20065.66 MB846 herë9663 herë130
Unikkatil > If i die, U die29/07/20063.60 MB630 herë4345 herë20
Unikkatil > Gjuj29/07/20065.48 MB622 herë4791 herë40
Unikkatil > E premte29/07/20063.31 MB627 herë5237 herë27
Unikkatil > Courage29/07/20063.34 MB553 herë3596 herë8
Unikkatil > Belagji linda, belagji vdes29/07/20065.33 MB671 herë7602 herë49
Unikkatil > Arsyetimi jem29/07/20064.36 MB702 herë6894 herë56
Unikkatil > International TBA (feat Presioni)29/07/20066.09 MB746 herë4914 herë62

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!