AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Adem Ramadani

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Adem Ramadani > A ka taube Zot për mu12/07/201313.12 MB384 herë154 herë0
Adem Ramadani > Bunjel islamu ala hamsin12/07/20136.10 MB243 herë74 herë0
Adem Ramadani > Duro nënëloke12/07/20135.80 MB262 herë60 herë0
Adem Ramadani > Inil tejari12/07/20135.49 MB193 herë45 herë0
Adem Ramadani > Ja nebijj selam alejke12/07/20136.26 MB210 herë78 herë0
Adem Ramadani > Këndo o vëlla Kuran12/07/20137.02 MB249 herë99 herë0
Adem Ramadani > Ku jeni o Musliman12/07/20136.03 MB240 herë56 herë0
Adem Ramadani > Meulaja sal li12/07/20136.03 MB166 herë57 herë0
Adem Ramadani > Mirë se erdhe Ramazan12/07/20137.78 MB249 herë83 herë0
Adem Ramadani > Nëna me një sy12/07/201319.23 MB504 herë142 herë0
Adem Ramadani > Subhanallah12/07/20138.54 MB368 herë65 herë0
Adem Ramadani > Mubarek Ramazan29/07/20123.28 MB436 herë324 herë0
Adem Ramadani > Qaben spari kur e pashë29/07/20125.14 MB472 herë308 herë0
Adem Ramadani > Ulul Azmi29/07/20125.53 MB352 herë212 herë0
Adem Ramadani > Mirë se erdhe Ramazan29/07/20124.40 MB327 herë238 herë0
Adem Ramadani > Emrat e Allahut29/07/20122.66 MB376 herë223 herë0
Adem Ramadani > Kudo festë29/07/20124.05 MB260 herë162 herë0
Adem Ramadani > Kuran Rrad - 26-3029/07/20125.04 MB247 herë120 herë0
Adem Ramadani > Tekbire dhe salavate29/07/20122.49 MB263 herë182 herë0
Adem Ramadani > Ulul Azmi15/06/20114.75 MB1225 herë957 herë0
Adem Ramadani > U gëzua zemra e nënës15/06/20114.41 MB1404 herë1136 herë1
Adem Ramadani > Tamaqare e xhumert15/06/20113.31 MB978 herë779 herë0
Adem Ramadani > Ja Resulullah15/06/20113.49 MB908 herë679 herë0
Adem Ramadani > Ja Rabi15/06/20115.01 MB779 herë541 herë0
Adem Ramadani > Dera e huaj me shtatë dryna15/06/20113.91 MB1082 herë936 herë0
Adem Ramadani > Biseda me nefsin15/06/20112.93 MB727 herë636 herë0
Adem Ramadani > Kjo dynja si borra në diell15/06/20114.31 MB883 herë720 herë0
Adem Ramadani > Qysh na dul ky bedat - LIVE28/08/20102.52 MB1492 herë820 herë3
Adem Ramadani > Vin pampurat - Konaku20/04/20103.10 MB1363 herë872 herë1
Adem Ramadani > Ugurolla Pajazit be djale21/05/200810.35 MB1228 herë11383 herë70
Adem Ramadani > Shkurorezimi21/05/20083.81 MB1116 herë10659 herë92
Adem Ramadani > Selman Kadria21/05/20084.77 MB1209 herë7169 herë23
Adem Ramadani > Kurbeti21/05/20084.26 MB1478 herë9739 herë35
Adem Ramadani > Hysen Aga21/05/20084.67 MB1194 herë5676 herë26
Adem Ramadani > Cane Kalaja21/05/20083.53 MB904 herë4122 herë5
Adem Ramadani > Burrat e Sodit21/05/20084.20 MB1344 herë9735 herë87
Adem Ramadani > Brahim Pasha21/05/20086.89 MB833 herë4091 herë12
Adem Ramadani > Jo Jo - Remix19/11/20076.63 MB1134 herë8433 herë75
Adem Ramadani > Zgjohu31/01/20073.29 MB1002 herë5810 herë17
Adem Ramadani > Vjen Pranvera31/01/20073.36 MB1058 herë5909 herë19
Adem Ramadani > Lutjen Time31/01/20074.50 MB1096 herë6452 herë28
Adem Ramadani > Kam Mall31/01/20073.53 MB1174 herë5975 herë41
Adem Ramadani > Jetimi31/01/20074.42 MB1220 herë8999 herë50
Adem Ramadani > Ibrahim AS31/01/20073.51 MB949 herë4523 herë10
Adem Ramadani > Duro Nene Loke31/01/20073.80 MB1096 herë7375 herë12
Adem Ramadani > Dasma31/01/20074.15 MB1438 herë13192 herë106

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!