AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > V > Vjollca Buçaj

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Vjollca Buçaj > Djali dadës30/01/20135.11 MB78 herë40 herë0
Vjollca Buçaj > Violeta Kajtazi - Këndojm për gra09/08/20125.95 MB164 herë110 herë0
Vjollca Buçaj > Djali i dadës09/08/20125.14 MB123 herë94 herë0
Vjollca Buçaj > Lutje ska06/02/20112.84 MB400 herë275 herë0
Vjollca Buçaj > More djal para bajrakut25/12/20063.21 MB862 herë1584 herë3
Vjollca Buçaj > Të pres26/07/20064.13 MB210 herë1384 herë1
Vjollca Buçaj > Qikë Llapjane26/07/20063.20 MB183 herë1043 herë2
Vjollca Buçaj > Zana e malit26/07/20064.06 MB229 herë1060 herë0
Vjollca Buçaj > Këngë popullore Shkodrane26/07/20063.24 MB279 herë1592 herë5
Vjollca Buçaj > Dashuria s`është mëkat26/07/20063.29 MB175 herë3183 herë1
Vjollca Buçaj > Largë26/07/20062.77 MB133 herë895 herë0
Vjollca Buçaj > Ti mu bëre dallëndyshe26/07/20063.23 MB152 herë819 herë0
Vjollca Buçaj > Lujma. lujma belin26/07/20063.53 MB233 herë1379 herë0
Vjollca Buçaj > Takimi i parë26/07/20062.94 MB282 herë2395 herë4
Vjollca Buçaj > Fusha e Korabit26/07/20063.88 MB225 herë1307 herë0
Vjollca Buçaj > Lamtumirë26/07/20062.66 MB217 herë1282 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!