AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Afërdita Elshani

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Afërdita Elshani > Tallava20/07/20135.51 MB1293 herë415 herë0
Afërdita Elshani > Pse është kështu jeta01/02/20135.61 MB388 herë118 herë0
Afërdita Elshani > Pse s'po me len rehat31/01/20135.53 MB281 herë115 herë0
Afërdita Elshani > Nafaka jote04/11/20123.26 MB310 herë154 herë0
Afërdita Elshani > Shumë herë tu luta02/08/20113.65 MB627 herë259 herë0
Afërdita Elshani > Të dua, të dua02/08/20112.91 MB569 herë217 herë0
Afërdita Elshani > S`më ze vendi vend02/08/20113.44 MB444 herë160 herë0
Afërdita Elshani > Njëra shkon tjetra vjen02/08/20113.34 MB391 herë144 herë0
Afërdita Elshani > Krejt po sillet02/08/20113.45 MB372 herë148 herë0
Afërdita Elshani > Me na ardh nusja02/08/20113.09 MB344 herë150 herë0
Afërdita Elshani > Për mua mos ki dert02/08/20113.47 MB318 herë104 herë0
Afërdita Elshani > E lype, e ke gjet02/08/20113.11 MB272 herë104 herë0
Afërdita Elshani > Lulie oj fëllanz e malit02/08/20112.22 MB285 herë132 herë0
Afërdita Elshani > Oj lulie02/08/20112.11 MB344 herë141 herë0
Afërdita Elshani > Ore bylbyl që fluturon02/08/20113.80 MB470 herë237 herë0
Afërdita Elshani > Tallava02/08/20114.60 MB543 herë217 herë0
Afërdita Elshani > Shumë herë të luta04/06/20113.88 MB467 herë201 herë0
Afërdita Elshani > Është rrezik06/02/20113.38 MB571 herë375 herë0
Afërdita Elshani > Vëllezërit e mi22/07/20103.55 MB598 herë241 herë0
Afërdita Elshani > Shoqja22/07/20103.17 MB510 herë233 herë1
Afërdita Elshani > Sa të kam gjan22/07/20102.83 MB421 herë145 herë1
Afërdita Elshani > Ku të shkoj22/07/20104.22 MB440 herë155 herë1
Afërdita Elshani > Kjo është e vërteta22/07/20103.68 MB412 herë154 herë0
Afërdita Elshani > Hajde nuse22/07/20103.92 MB659 herë220 herë0
Afërdita Elshani > Gjithëçka ka mbaruar22/07/20102.94 MB398 herë113 herë0
Afërdita Elshani > Engjulli22/07/20103.75 MB397 herë141 herë0
Afërdita Elshani > Cili gaboi22/07/20103.97 MB405 herë143 herë1
Afërdita Elshani > Mos, mos26/07/20063.51 MB607 herë4457 herë12
Afërdita Elshani > Këtë dashni26/07/20064.08 MB477 herë6203 herë9
Afërdita Elshani > Nuse po shkon26/07/20064.54 MB768 herë4258 herë7
Afërdita Elshani > Piku Loti26/07/20063.88 MB590 herë4242 herë3
Afërdita Elshani > Me m`lypë26/07/20066.62 MB405 herë3925 herë6
Afërdita Elshani > Oj unaza me tre gurrë26/07/20065.00 MB543 herë3334 herë3
Afërdita Elshani > Lezeti i dynjas26/07/20063.21 MB490 herë3805 herë4
Afërdita Elshani > Avantura26/07/20064.05 MB617 herë7964 herë39

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!