AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > T > Trix

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Trix > Ndoshta jeta na bashkon02/09/20104.61 MB1154 herë863 herë0
Trix > Xhavit Avdyli - Kenge per Pavaresine28/03/20085.48 MB432 herë1579 herë1
Trix > Në dhomën time21/02/20073.92 MB734 herë3591 herë2
Trix > Perendesha27/08/20063.84 MB551 herë3020 herë1
Trix > Me e mira27/08/20063.26 MB546 herë2721 herë0
Trix > Lulja ime27/08/20064.21 MB689 herë3799 herë1
Trix > Princesha27/08/20064.37 MB477 herë2401 herë0
Trix > Eja e dashur27/08/20063.85 MB573 herë4264 herë1
Trix > Me degjo (feat Osman Shehu)27/08/20063.18 MB564 herë3109 herë12
Trix > Zeshkanja13/07/20064.66 MB868 herë4420 herë3
Trix > U tretën ëndrat13/07/20064.39 MB781 herë6597 herë4
Trix > Ti vlen për mua13/07/20063.88 MB466 herë2297 herë1
Trix > Të mbuloft reja13/07/20063.59 MB560 herë3826 herë0
Trix > Të kërkoj13/07/20065.15 MB567 herë2517 herë1
Trix > Qaj për ty13/07/20064.35 MB658 herë3521 herë2
Trix > Për ty Neta13/07/20064.01 MB465 herë2116 herë1
Trix > Mos ma the zemrën13/07/20064.24 MB542 herë2831 herë0
Trix > Më dashuro13/07/20063.18 MB522 herë2350 herë0
Trix > Më beso se të kam dashur13/07/20063.74 MB632 herë5504 herë9
Trix > Kurrora digjet në zjarrë13/07/20064.31 MB394 herë1740 herë0
Trix > Emrin tënd e mban vegimi13/07/20063.38 MB481 herë2275 herë1
Trix > E di fortë mirë13/07/20063.47 MB440 herë2105 herë1
Trix > Do të jem me ty13/07/20065.16 MB451 herë2164 herë0
Trix > Dashurija në qershorë13/07/20065.09 MB555 herë3298 herë2
Trix > Buzë liqenit13/07/20065.27 MB596 herë2891 herë1
Trix > Baladë për mikun13/07/20064.93 MB504 herë2421 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!