AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Ardit Gjebrea

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Ardit Gjebrea > Ti nuk ke më ndjenja11/07/20065.33 MB512 herë2665 herë11
Ardit Gjebrea > Shumë të kam dashur por...11/07/20065.46 MB347 herë1715 herë6
Ardit Gjebrea > Se të kam shpirt11/07/20066.02 MB485 herë2117 herë3
Ardit Gjebrea > Kur të jesh mërzitur shumë11/07/20066.69 MB469 herë2873 herë16
Ardit Gjebrea > Kur braktis atë që do11/07/20065.84 MB336 herë2081 herë11
Ardit Gjebrea > Jo më11/07/20065.50 MB248 herë978 herë2
Ardit Gjebrea > Jam11/07/20064.36 MB241 herë1025 herë4
Ardit Gjebrea > Ja ku jam11/07/20065.98 MB1150 herë4436 herë17
Ardit Gjebrea > I thuaj jo11/07/20064.17 MB397 herë1650 herë8
Ardit Gjebrea > Hijet (Me Dr. Flori)11/07/20065.38 MB267 herë1041 herë7
Ardit Gjebrea > Havale11/07/20065.58 MB223 herë1038 herë4
Ardit Gjebrea > Hapat e Fundit11/07/20065.63 MB219 herë1039 herë3
Ardit Gjebrea > Flas me hënën11/07/20065.97 MB255 herë1524 herë2
Ardit Gjebrea > Eja me Diellin11/07/20064.35 MB340 herë2065 herë2
Ardit Gjebrea > Dimëro11/07/20063.48 MB286 herë1601 herë2
Ardit Gjebrea > Çmenduri11/07/20066.17 MB189 herë1173 herë1
Ardit Gjebrea > Bota Ime11/07/20065.72 MB227 herë2522 herë6
Ardit Gjebrea > Te dua (Me inva Mula)11/07/20065.89 MB310 herë1710 herë3
Ardit Gjebrea > Perendesh e bukuris (Me E. Mihali)11/07/20063.39 MB310 herë1785 herë5

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!