AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > F > Fahrije Zogaj

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Fahrije Zogaj > Jam ajo që jam18/07/20104.43 MB540 herë202 herë0
Fahrije Zogaj > Herë humbesh, e herë lajmërohesh18/07/20105.02 MB346 herë146 herë0
Fahrije Zogaj > Dheu i të parëve të mi18/07/20105.36 MB244 herë85 herë0
Fahrije Zogaj > Më lejon të dua18/07/20105.90 MB237 herë98 herë0
Fahrije Zogaj > Më kan than, e më kan than18/07/20105.91 MB316 herë89 herë0
Fahrije Zogaj > Kthehu prap18/07/20105.63 MB278 herë107 herë0
Fahrije Zogaj > Se jeta nis18/07/20104.80 MB224 herë78 herë0
Fahrije Zogaj > Ball për ball18/07/20105.16 MB270 herë108 herë0
Fahrije Zogaj > Jeta pa ty vazhdon18/07/20105.83 MB216 herë65 herë0
Fahrije Zogaj > Se jeta nise06/07/20063.72 MB260 herë1884 herë9
Fahrije Zogaj > Me lejon te te dua06/07/20062.98 MB265 herë1504 herë3
Fahrije Zogaj > Kthehu Prap06/07/20063.32 MB293 herë2223 herë2
Fahrije Zogaj > Jeta pa ty vazhdon06/07/20063.90 MB202 herë1406 herë1
Fahrije Zogaj > Jam ajo qe jam06/07/20063.51 MB211 herë1185 herë1
Fahrije Zogaj > Her humbesh, her lajmerohesh06/07/20063.17 MB174 herë1223 herë1
Fahrije Zogaj > E me kan thene06/07/20063.41 MB202 herë1265 herë1
Fahrije Zogaj > Dheu i te pareve t`mi06/07/20063.91 MB190 herë1428 herë1
Fahrije Zogaj > Ball per balle06/07/20063.86 MB271 herë3732 herë4

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!